Šodien plakātiem atlaide līdz 30%
Derīga pirkumiem vismaz 39 € vērtībā.

Gallerix jūs atradīsiet plašu klāstu ar izdrukām, plakātiem un ierāmētiem mākslas darbiem, ko radījuši dizaineri un fotogrāfi no visas pasaules. Mēs apkopojam labākos mākslas un dizaina darbus, kā arī ierāmētus mākslas darbus un padarām tos pieejamus ikvienam.

Mūsu tiešsaistes veikals piedāvā plašu sienas mākslas darbu klāstu, piemērotu ikvienai gaumei, sākot ar mierīgām dabas ainavām un fantastiskām pilsētas panorāmām un beidzot ar neuzkrītošu vai drosmīgu abstrakto mākslu. Mūsu kolekcija ir bagāta ar stilistiskajām variācijām un mēs gūstam iedvesmu no skandināvu dizaina minimālisma un vienkāršuma. Dabas krāsas un formas ir pamatā mūsu darbiem. Mūsu plašā sienas mākslas darbu kolekcija ir veidota tā, lai papildinātu jūsu interjeru, atdzīvinot visu mājokli, neatkarīgi no tā vai jūsu interjers ir tumšs un mājīgs, vai gaišs un atdzīvinošs. Izvēlieties plakātus un gleznas no tādām tēmām kā jaunais skandināvu dizains, modernais dizains, vai tādās kategorijās kā botānika, daba, grafika, foto māksla vai mode.

Mūsu kvalitatīvie attēlu rāmji ļaus izveidot vēlamo galerijas sienas izskatu. Izvēlieties kādu no neuzkrītošajiem melnbaltajiem rāmjiem, kas izcels jūsu attēlu vai kādu no elegantajiem dabiskajiem ozolkoka rāmjiem. Tie būs perfekti piemēroti mūsu veikala kolekcijā pieejamajām dabas fotogrāfijām. Piedāvājam augstas kvalitātes ergonomiskus un daudzpusīgus rāmjus. Tie ir viegli atverami, un tos var piestiprināt gan vertikāli, gan horizontāli. Pieņemama cena ne vienmēr apzīmē kvalitātes trūkumu. Mūsu veikalā par pieejamām cenām var atrast plakātus un rāmjus, kas patīkami rotās jebkuru telpu jūsu mājās vai birojā. Iedvesmojiet sevi un atstājiet iespaidu uz saviem viesiem.

 

Internets:
https://gallerix.lv

E-pasts:
[email protected]

Adrese:
Gallerix AB
Västergatan 6D
35230 Växjö
Zviedrija

 

Tirdzniecības nodokļa identifikācijas numurs:
SE556775939301

 

Gallerix.lv pieder un to pārvalda pilna servisa e-komercijas partneris Gallerix AB.
Piekļuvi www.gallerix.lv un tās izmantošanu var nodrošināt tikai saskaņā ar mūsu noteikumiem un nosacījumiem. Tiek pieņemts, ka pirms šīs vietnes izmantošanas esat izlasījis un sapratis mūsu noteikumus un nosacījumus, kā arī mūsu konfidencialitāti.