Šodien plakātiem atlaide līdz 30%
Derīga pirkumiem vismaz 39 € vērtībā.
Pierakstīties
 

Iegūtās priekšrocības

Kvīšu vēsture

Kvīts ir vērtīgs dokuments, kuru ir viegli pazaudēt. Mēs saglabājam jūsu pasūtījumu vēsturi, lai jūs varētu tai viegli piekļūt atgriešanas, atsaukšanas vai garantijas izmantošanas gadījumā. Jūsu pasūtījumu vēsture tiks saglabāta tikai laika periodu, kas atbilst Vispārīgās datu aizsardzības regulai (GDPR).

Piedāvājumu biedriem

Piekļūstiet īpašajiem piedāvājumiem pirmie. Pierakstoties jaunumiem, jūs pirmie piekļūsiet jaunumiem un akcijām, kā arī iegūsiet prioritāro piekļuvi atlaižu kampaņām.

Cenas biedriem

Gallerix biedriem piedāvājam atlaides noteiktām precēm. Biedru atlaides tiek aktivizētas automātiski un automātiski parādīsies, pierakstoties vietnē.

Konkursi

Gallerix biedri var piedalīties kādā no mūsu konkursiem un laimēt lieliskas balvas. Iesaistieties un balsojiet par jauno kolekciju iecienītākajām izdrukām, lai automātiski piedalītos konkursos un cīnītos par lieliskām balvām.

Stādiet kokus, lai rūpētos par vidi

Mēs atbalstām organizāciju "OneTreePlanted". Kopā mēs stādām jaunus kokus, kas palīdz attīrīt gaisu, ko elpojam, absorbējot oglekļa dioksīdu un ražojot svaigu skābekli.

Reģistrēt kontu