Šodien plakātiem atlaide līdz 30%
Derīga pirkumiem vismaz 39 € vērtībā.
Filtru izvēle
Aizvērt
Izmantot filtrus
Krāsa
Virziens
Izmantot filtrus
Jaunumi
Plakāti vietnē Gallerix
Plakāti visām istabām

Jaunumi

Katru nedēļu mēs laižam klajā jaunus iedvesmojošus motīvus. Šeit jūs atradīsiet priekšmetus no mūsu jaunākajām kolekcijām, ko radījuši slaveni fotogrāfi, ilustratori, mākslinieki un mūsu pašu dizaineru komanda. Reģistrējieties mūsu informatīvajam izdevumam un sekojiet mums Instagram, lai saņemtu jaunākās ziņas pirms visiem pārējiem.

Plakāti Jaunumi


Plakāti ar jauniem motīviem

Atklājiet mūsu jaunākos plakātu jaunumus, ko radījuši slaveni fotogrāfi, ilustratori, mākslinieki un mūsu pašu dizaineru komanda. Starp mūsu plakātu jaunumiem jūs atradīsiet aizraujošus plakātu motīvus no visām mūsu kategorijām, piemēram, abstrakti un ilustrācijas, bērnu gleznas, botānika, dzīvnieki, fotomāksla, mode, daba, arhitektūra, teksta gleznas un melnbalti plakāti.

Ziņas katru nedēļu

Mēs katru nedēļu izlaižam jaunus plakātus un jaunas kolekcijas ar aizraujošiem motīviem, kas vienmēr seko jaunākajām dizaina un interjera dizaina tendencēm. Mūsu plakātu ziņu kolekcijas lapa ir labākā vieta, kur atrast jaunus aizraujošus plakātus un iedvesmu savam interjeram, kad meklējat unikālus plakātus, kas piešķir sienām personisku pieskārienu. Iedvesmoties!

Augstas kvalitātes plakāti

Pasūtot no Gallerix, jūs saņemat augstākās kvalitātes plakātus. Plakātus drukājam uz augstākās kvalitātes 200 gramu matēta papīra no Francijas papīrfabrikas Clairefontaine. Papīram ir vides sertifikāts FSC un ražošanas Swan/EU Ecolabel. Katram mūsu plakātu ražošanā izmantotajam kokam mēs stādām divus jaunus.

Liela plakātu izvēle

Mums ir liela plakātu un mākslas darbu izvēle. Izvēlieties no vairāk nekā 3500 unikāliem motīviem no tādām kategorijām kā botāniskie, dabas, melnbaltie, bērnu plakāti, māksla un abstrakti. Kārtot pēc izmēra, orientācijas, krāsas vai kategorijas. Atklājiet arī mūsu populārāko preču sarakstus, jaunumus un modernus motīvus, meklējot iedvesmu un jaunus skaistus plakātus.