Šodien plakātiem atlaide līdz 30%
Derīga pirkumiem vismaz 39 € vērtībā.
Filtru izvēle
Aizvērt
Izmantot filtrus
Krāsa
Virziens
Šķirošana
Izmantot filtrus
Augusta Strindberga plakāti Plakāti
Jums piedāvā Gallerix
Augusts Strindbergs

Augusta Strindberga plakāti

Augusts Strindbergs tiek uzskatīts par vienu no nozīmīgākajiem Zviedrijas rakstniekiem, taču viņš aktīvi darbojies arī kā vizuālais mākslinieks. Savas dzīves laikā viņš uzgleznoja ap simts gleznu ar vēja saputinātu jūru, akmeņu, ainavu un vētru motīviem. Šeit jūs atradīsiet rūpīgi atlasītu plakātu ar unikālu zviedru mākslinieka Augusta Strindberga gleznotu mākslu.

Augusta Strindberga plakāti


Plakāti ar Augusta Strindberga gleznotiem motīviem

Augusts Strindbergs bija viens no lielākajiem Zviedrijas rakstniekiem, taču viņš bija arī ražīgs vizuālais mākslinieks un savos aktīvajos gados gleznoja vairāk nekā simts darbus. Augusta Strindberga gleznas ir pārstāvētas Nacionālajā muzejā, Ziemeļvalstu muzejā, Thielska galerijā Stokholmā un vairākās privātkolekcijās.

Mākslinieks Augusts Strindbergs

Augusts Strindbergs dzimis Zviedrijā 1849. gadā. Viņš bieži gleznoja ar paletes nazi atturīgā, bet dramatiskā krāsu skalā. Vairākus viņa darbus raksturo spēcīgais temperaments. Savas dzīves laikā viņam bija ļoti aktīva loma mākslas debatēs un viņš jau agri kļuva starptautiski pazīstams gan ar savām gleznām, gan domām un idejām.