Šodien plakātiem atlaide līdz 30%
Derīga pirkumiem vismaz 39 € vērtībā.
Filtru izvēle
Aizvērt
Izmantot filtrus
Izmērs
Šķirošana
Izmantot filtrus

Ozolkoka rāmji

Šeit jūs atradīsiet ozolkoka attēlu rāmjus. Mūsu ozolkoka attēlu rāmji tiek piegādāti ar kristāldzidru organisko stiklu. Visus ozolkoka bilžu rāmjus var uzstādīt gan horizontāli, gan vertikāli.

Pērku ozolkoka rāmjus


Ozolkoka attēlu rāmji

Ja vēlaties iegādāties ozolkoka rāmjus, apmeklējiet Gallerix.lv. Gallerix jūs atradīsiet rūpīgu augstas kvalitātes ozolkoka rāmju izvēli. Visus ozolkoka bilžu rāmjus var piekārt gan ainavas, gan portreta formātā. Mūsu attēlu rāmjiem, kas izgatavoti no 100% masīva ozola, aizmugurē ir elastīgi pagriežami klipši, kas ļauj ērti un ātri piestiprināt plakātu rāmī. Visi rāmji ir aprīkoti ar īpaši biezu organisko stiklu, kas pasargā jūsu plakātu no netīrumiem un skrāpējumiem. Mūsu ozolkoka attēlu rāmju profila platums ir 12 mm, bet profila dziļums ir 20 mm.

Ērta ozolkoka attēla rāmja montāža

Visi mūsu ozolkoka attēlu rāmju modeļi un izmēri ir aprīkoti ar griežamiem klipšiem aizmugurē, kas ļauj ātri un vienkārši uzstādīt plakātus mūsu lētajos, augstas kvalitātes rāmjos. Tiem ir arī āķi, lai tos varētu piekārt pie sienas gan portreta, gan ainavas formātā.

Kristāldzidrs organiskais stikls

Visi mūsu klāsta rāmji ir aprīkoti ar īpaši biezu, neplīstošu organisko stiklu. Piegādes laikā katrā stikla pusē ir aizsargplastmasa, kas pasargā no netīrumiem un skrāpējumiem. Pirms ozolkoka attēla rāmja piekarināšanas pie sienas noteikti noņemiet aizsargplastmasu.

Mūsu ozolkoka attēlu rāmji

  • Augsta kvalitāte
  • Kristāldzidrs organiskais stikls
  • 100% ciets ozols
  • Izmērs (cm): 21x30, 30x40, 50x70, 70x100
  • FSC sertificēts koks
  • Horizontāla un vertikāla montāža