Šodien plakātiem atlaide līdz 30%
Derīga pirkumiem vismaz 39 € vērtībā.
Filtru izvēle
Aizvērt
Izmantot filtrus
Izmērs
Šķirošana
Izmantot filtrus

Melni rāmji

Šeit jūs atradīsiet melnos rāmjus no Gallerix. Mūsu augstas kvalitātes melnajiem rāmjiem ir kristāldzidrs organiskais stikls. Visus rāmjus var pakarināt gan horizontāli, gan vertikāli.

Pērciet melnus rāmjus


Melni plakātu rāmji

Ja vēlaties iegādāties melnus rāmjus, apmeklējiet Gallerix.lv. Gallerix jūs atradīsiet rūpīgu melnu attēlu rāmju izvēli. Visus melnos rāmjus var piekārt gan ainavas, gan portreta formātā. Mūsu melnajiem attēlu rāmjiem ir elastīgi pagriežami klipi aizmugurē, kas ļauj ērti un ātri piestiprināt plakātu rāmī. Visi rāmji ir aprīkoti ar īpaši biezu organisko stiklu, kas pasargā jūsu plakātu no netīrumiem un skrāpējumiem. Mūsu melno attēlu rāmju profila platums ir 9–12 mm, bet profila dziļums ir 20–22 mm.

Melni rāmji no dažādiem materiāliem

Melnie rāmji ir pieejami gan no koka, gan no metāla. Mūsu melnie koka rāmji ir izgatavoti no priedes koka ar dubultu lakotu virsmas apdari absolūti augstākā kvalitātē. Divslāņu laka nodrošina smalkāku virsmu un padara rāmi izturīgāku pret skrāpējumiem. Mūsu metāla rāmjiem ir daļēji matēta virsmas apdare. Melnajiem koka rāmjiem ir profila platums 12mm un profila dziļums 20mm. Melniem metāla rāmjiem ir nedaudz šaurāks profila platums — 9 mm un profila dziļums — 22 mm.

Vienkārša plakāta rāmja montāža

Visi mūsu melno rāmju modeļi un izmēri ir aprīkoti ar pagriežamiem klipšiem aizmugurē, kas ļauj ātri un viegli uzstādīt plakātus mūsu lētajos, augstas kvalitātes melnajos rāmjos. Tiem ir arī āķi, lai tos varētu piekārt pie sienas gan portreta, gan ainavas formātā.

Kristāldzidrs organiskais stikls

Visi melnie rāmji mūsu klāstā ir aprīkoti ar īpaši biezu, neplīstošu organisko stiklu. Piegādes laikā katrā stikla pusē ir aizsargplastmasa, kas pasargā no netīrumiem un skrāpējumiem. Pirms attēla rāmja piekarināšanas pie sienas noteikti noņemiet aizsargplastmasu.

Mūsu melnie rāmji

  • Augsta kvalitāte
  • Kristāldzidrs organiskais stikls
  • Divkārša lakota virsmas apdare
  • Izmērs (cm): 21x30, 30x40, 50x70, 70x100
  • FSC sertificēts koks
  • Horizontāla un vertikāla montāža
Klientu serviss

Ja jums ir jautājumi par mūsu melnajiem rāmjiem, laipni lūdzam sazināties ar mūsu klientu apkalpošanas dienestu. Jūs sazināties ar klientu apkalpošanas dienestu, izmantojot saziņas veidlapu vietnē vai nosūtot mums e-pastu. Mēs vienmēr atbildam, cik ātri vien iespējams, parasti 24 stundu laikā. Laipni lūdzam Gallerix!