Šodien plakātiem atlaide līdz 30%
Derīga pirkumiem vismaz 39 € vērtībā.

Gallerix izturas ar atbildību pret klientiem un klientu datu aizsardzību. Gallerix ievēro spēkā esošos noteikumus par personu datu aizsardzību. Informācija par to kā Gallerix apstrādā personas datus norādīta šīs tīmekļa vietnes nosacījumos. 

 

1. Kā mēs iegūstam personīgo informāciju? 
Jūsu e-pasta adresi mēs pieprasīsim tikai šādos gadījumos: 

1. Ja jūs veicat pirkumus šajā tīmekļa vietnē

2. Ja vēlaties piedalīties konkursā 

3. Ja sazināties ar mums e-pastā, vai saņemat atbildi uz ziņu

4. Ja vēlaties e-pastā saņemt ziņas par Gallerix jaunumiem un ekskluzīviem piedāvājumiem

Mēs apkoposim personisko informāciju un uzņēmuma informāciju tikai ar jūsu atļauju.

 

2. Kā mēs izmantosim informāciju?
Lai apstrādātu jūsu pasūtījumu, mums ir nepieciešama piekļuve noteiktai informācijai, piemēram, kredītkartes informācijai un norēķinu adresei. Šī informācija tiks izmantota tikai, lai apstrādātu jūsu pasūtījumu un šīs tīmekļa vietnes izmantošanu.

Jums ir iespējams izlemt vai sniegt vairāk personisku informāciju. Mēs apkopojam personisku informāciju, lai jūs varētu autorizēties mūsu tīmekļa vietnē, lai mēs varētu nosūtīt jums e-pasta ziņojumus par atjauninājumiem un jaunumiem, atbildēt uz jautājumiem un lai jūs varētu piekļūt noteiktām šīs tīmekļa vietnes funkcijām.

 

3. Jūsu piekrišana
Mēs jums nosūtīsim e-pasta ziņojumus par šīs tīmekļa vietnes atjauninājumiem. Ja nevēlaties saņemt šos e-pasta ziņojumus, aktivizējiet izvēlni "Nesaņemt e-pasta ziņojumus".

 

4. Kā aktivizēt izvēlni "Nesaņemt e-pasta ziņojumus"?
Jums ir iespējams izvēlēties, vai vēlaties saņemt e-pasta ziņojumus no mums. Mūsu politika paredz, ka lietotājs var atcelt Gallerix izsūtīto apkārtrakstu, kad vien viņš to vēlas. Šo iespēju var iestatīt sadaļā “Mans konts”. Ziņojumu ar aicinājumu atcelt apkārtrakstu iespējams nosūtīt mums e-pastā. 

Ja esat lūdzis nesūtīt jums e-pasta ziņojumus, bet tomēr tos saņemat, tad atcelšana var būt veikta no citas e-pasta adreses. 

 

5. Kas apstrādā personisko informāciju?
Gallerix (un Gallerix nolīgtie darbinieki un uzņēmumi) administrē un izmanto klientu sniegto informāciju, lai atbildētu uz klientu jautājumiem un uzlabotu produktus un pakalpojumus.

Gallerix nekad neizsniedz personisku informāciju trešajām personām, izņemot pilnvarotos partnerus kredītkaršu un maksājumu pakalpojumiem, kas nepieciešami maksājumu apstrādei.

Gallerix nekad neizsniedz trešajām personām nekādu informāciju par klientiem bez to atļaujas, izņemot likumā paredzētos gadījumos.

Mēs nekad nepārdodam trešajām personām nekādu informāciju par klientiem.

Reģistrētiem klientiem vienmēr ir tiesības pieprasīt informāciju no datu bāzes, lai kontrolētu kāda informācija ir Gallerix rīcībā. 

 

6. Sīkdatņu izmantošana 
Gallerix izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu klientu apkalpošanu. Sīkdatne ir datu kopums, ko tīmekļa vietne saglabā datorā, izmantojot pārlūkprogrammu. Sīkdatnes var lasīt tikai tā tīmekļa vietne, kura tos ir izveidojusi. Sīkdatnes nesatur informāciju, piemēram, tālruņa numuru, e-pasta adresi vai citu kontaktinformāciju.

 

7. Kā mēs aizsargājam jūsu personisko informāciju?
Gallerix aizsargā personas datus augstā kvalitātē un saskaņā ar standartiem. Šie standarti tiek piemēroti arī trešajām personām, kas izmanto mūsu tīmekļa vietni. Visa personas datu pārsūtīšana tiek šifrēta, izmantojot SSL vai līdzvērtīgu kodu. Visas klientu saglabātās paroles tiek šifrēti saglabātas mūsu datu bāzēs.

 

8. Saites uz citām tīmekļa vietnēm
Mūsu tīmekļa vietnē ir saites uz citām tīmekļa vietnēm. Mēs neuzņemamies nekādu atbildību par citu uzņēmumu radīto tīmekļa vietņu saturu. Ja apmeklējat citu tīmekļa vietni, lūdzu, izlasiet šīs tīmekļa vietnes noteikumus un nosacījumus.

 

9. Izmaiņas nosacījumos
Nosacījumu atjauninājumi un izmaiņas tiek publicēti šeit.

Ja Gallerix veiks izmaiņas nosacījumos, jums tiks paziņots, pirms šīs izmaiņas stāsies spēkā.

 

10. Kas vēl man jāzina?
Izņemot augstāk minēto rakstveida gadījumu, Gallerix neizsniedz trešajām personām personīgo informāciju, izņemot likumā paredzētos gadījumos.

 

© Gallerix AB 2020.