Šodien plakātiem atlaide līdz 30%
Derīga pirkumiem vismaz 39 € vērtībā.
27,90 € 19,53 €
Jums piedāvā Gallerix
Kuru pilsētu?

Karšu plakāti

Izveidojiet unikālu karšu plakātu no jebkuras vietas pasaulē. Visas kartes ir pielāgojamas, izmantojot kādu no mūsu veidnēm. Izvēlieties jūsu attēlam piemērotākās krāsu kombinācijas. Mūsu karšu plakāti ir pieejami trīs dažādos izmēros; 30x40cm, 50x70cm un 70x100cm.
Pielāgojiet gan stilu gan krāsas
Moderni karšu plakāti
Pieejami dažādos izmēros
no. 19,53 € 27,90 €
Sāciet veidot šeit
Mūsu klienti Instagram
Iedvesmojies no citu radītā. Atrodiet savus iecienītākos un izveidojiet savu unikālo karti.

Plakāta karte kā glezna


Karšu plakāti no Gallerix

Karšu plakāts nav tikai karte vai tikai plakāts. Karšu plakāts ir personalizēta karte ar unikālu dizainu, balstoties uz vietu vai īpašu notikumu jums īpašā vietā. Tā var būt jūsu dzimšanas vieta, vieta, kur esat izaudzis, dzīvojis, vai iepazinies un apprecējies. Iespējas, radot jūsu unikālo karšu plakāta dizainu, ir nebeidzamas, vai tā būtu pasaules karte, pilsētas karte, populāra vai ne tik populāra vieta pasaulē. Kuru vietu jūs izvēlēsieties?

Radiet pats savu karti

Radīt un pasūtīt savu karti ir vienkārši. Dodieties uz mūsu dizaina rīku un sāciet ar vietas izvēli karšu mapei. Tā var būt valsts, pilsēta vai cita jums svarīga vieta pasaulē. Pateicoties GPS rīkam, koordinātes tiks atrastas automātiski un nodrukātas plakāta apakšā. Ja jūs mainīsiet atrašanās vietu, mainīsies arī koordinātas. Jūs varat arī izvēlēties nepievienot koordinātas, bet ievietot tekstu pēc savas izvēles. Tā var būt atmiņa, sveiciens, ziņojums vai neliela zīmīte. Izvēle ir jūsu.

Rediģējiet tekstu, stilu un krāsu

Kartes veidošanas pirmajā solī atlasiet tekstu, kuru vēlaties redzēt jūsu karšu plakātā. Atlasītās atrašanās vietas nosaukums tiek automātiski izdrukāts kā virsraksts, taču, ja nepieciešams, to var mainīt. Zem virsraksta ir apakšvirsraksts, kas tiek automātiski izdrukāts kā valsts nosaukums no jūsu izvēlētās vietas. To var arī mainīt un pielāgot. Ja jūsu izvēlētā vieta ir Stokholma, jūsu kartes ieraksta nosaukums būs Stokholma un apakšvirsraksts Zviedrija. Tekstu var mainīt un personalizēt, piemēram, "Kur mēs satikāmies" vai "Kur mēs apprecējāmies". Kartes veidošanas otrajā solī atlasiet motīvu. Motīvs kontrolē jūsu kartes tipogrāfisko dizainu. Izvēlieties kādu no stiliem "Original", "Basic", "Modern", "Boxed" un "Gin". Pēc tam izvēlaties stilu, kas noteiks jūsu plakāta rāmi. Šeit jūs varat izvēlēties gan klasiskāko karšu dizainu “Classic", "Poster", kas ierāmē karti ar skaistā šaurā baltā rāmī, vai "Borderless", kas ir lieliska izvēle, ja karte aptver visu plakātu. Pēc tam izvēlaties karšu plakāta krāsu, un visbeidzot izvēlaties ceļu tīklojuma krāsu. Daudzās iespējas ļauj apvienot simtiem dažādu dizainu un izveidot pilnīgi unikālu karšu plakātu.

Ierāmējiet karti

Noteikti ierāmējiet karšu plakātu, lai tas kļūtu par skaistu jūsu sienas detaļu. Mums ir rūpīgi atlasīts augstas kvalitātes rāmju klāsts melnā, baltā un ozola masīvkoka apdarē. Mūsu rāmji ir pieejami izmēros 30x40, 50x70 un 70x100 cm. Divu karšu plakātu pāris lieliski izskatīsies pie ikvienas sienas.

Mūsu papīrs

  • 200 grami
  • Skaista matēta virsma
  • Īpaši biezs
  • Ilgtspējīgs
  • FSC sertificēts

Atbildība par vidi
Mēs uzņemamies atbildību par savu produkciju un strādājam ilgtspējīgas vides labā. Mēs atbalstām organizāciju OneTreePlanted un katra koka vietā, ko izmantojam, ražojot plakātus, mēs iestādām divus jaunus kokus. Tādējādi mēs nodrošinām, ka mūsu produkcija ir ilgtspējīga un mēs uzņemamies atbildību par mūsu kopīgo vidi gan šodien, gan nākotnē.

Klientu apkalpošana

Ja jums ir jautājumi par jūsu pasūtījumu vai mūsu kartēm, lūdzu, sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanu. Jūs varat sazināties ar klientu apkalpošanu, izmantojot veidlapu mūsu tīmekļa vietnē vai nosūtot e-pastu. Mēs vienmēr atbildam, cik ātri vien iespējams, parasti 24 stundu laikā. Laipni lūdzam Gallerix!