Šodien plakātiem atlaide līdz 30%
Derīga pirkumiem vismaz 39 € vērtībā.
Filtru izvēle
Aizvērt
Izmantot filtrus
Krāsa
Virziens
Šķirošana
Izmantot filtrus
Hilma af Klint Plakāti Plakāti
Jums piedāvā Gallerix
Hilma af Klint

Hilma af Klint Plakāti

Šeit jūs atradīsiet rūpīgu plakātu izlasi ar unikālu mākslu, ko iedvesmojusi zviedru gleznotāja Hilma af Klinte, viena no impresionisma pionierēm 19. gadsimta otrajā pusē. Hilma af Klint ir pazīstama ar savām abstraktajām gleznām, kuras var uzskatīt par sarežģītu filozofisku ideju un garīgo koncepciju vizuāliem attēlojumiem.

Hilma af Klint Plakāti


Plakāti ar Hilmas af Klintes gleznotiem motīviem

Hilma af Klint bija zviedru gleznotāja un abstraktās glezniecības pioniere. Viņa bija daļa no reliģisko mākslinieku grupas ar nosaukumu De Fem un kas strādāja ar abstraktu un simbolisku dizaina valodu, kuras pamatā bija iedvesma galvenokārt no teosofijas. Viņas abstraktā glezniecība vēstīja par tādiem māksliniekiem kā Vasilijs Kandinskis un Pīts Mondrians. Viņa ir viena no māksliniecēm, kura uzmanību un atzinību saņēma tikai ilgi pēc savas nāves.

Māksliniece Hilma af Klint

Hilma af Klint dzimusi 1862. gada 26. oktobrī Karlbergas pilī Solnā, Stokholmā. Hilmas af Klintes centrālais darbs ir sērija The Paintings to the Temple, ko viņa radīja 1906.-1915.gadā. Tās sastāv no 193 gleznām, kas sadalītas vairākās sērijās. Hilmas af Klintas gleznas ir ne tikai estētiski mākslas darbi, bet piepildīti ar simboliem, kurus var atšifrēt. Gleznas var interpretēt kā vēstījumus no citas dimensijas vai kā portālus uz citu dimensiju.