Šodien plakātiem atlaide līdz 30%
Derīga pirkumiem vismaz 39 € vērtībā.
Filtru izvēle
Aizvērt
Izmantot filtrus
Izmērs
Šķirošana
Izmantot filtrus
Rāmji
Rāmji vietnē Gallerix
Stilīgi moderni rāmji

Rāmji

Izmantojot mūsu attēlu rāmjus, jūs izveidojat augstas kvalitātes sienas mākslu, kas ierāmē un rada jūsu plakātiem skaistu un pamanāmu iespaidu. Visi rāmji ir aprīkoti ar āķiem, kas ļauj tos pakarināt gan vertikāli, gan horizontāli. Mūsu rāmji tiek piegādāti ar īpaši biezu kristāldzidru organisko stiklu.

Iegādājieties rāmjus tiešsaistē


Skaisti plakātu rāmji

Skaistiem plakātiem ir nepieciešami skaisti rāmji. Mums ir rūpīgi izvēlēts rāmju klāsts plakātiem izmēros 21x30, 30x40, 50x70 un 70x100 cm. Visiem izmēriem ir plāns profils 12 mm platumā un 20 mm dziļumā. Visus rāmjus var piestiprināt gan horizontāli, gan vertikāli, atbilstoši jūsu plakātam.

Rāmji dažādās krāsās un izmēros

Mēs piedāvājam rūpīgu koka un metāla rāmju izvēli. Mūsu koka rāmjiem melnā un baltā krāsā ir dubulta lakota virsmas apdare, kas nodrošina gludu un perfektu virsmu bez defektiem. Mūsu ozolkoka rāmji ir izgatavoti no 100% masīvkoka ozola ar skaistu dabisku apdari. Metāla rāmji ir pieejami melnā, zelta, sudraba un rozā zelta/vara krāsās.

Viegla montāža

Visi rāmji ir aprīkoti ar grozāmiem klipšiem, atvieglojot to montāžu. Visiem rāmjiem ir piestiprināšanas āķi, lai varētu tos piestiprināt gan horizontāli, gan vertikāli, atbilstoši jūsu plakātam.

Kristāldzidrs organiskais stikls

Visiem mūsu rāmjiem ir īpaši biezs, neplīstošs organiskais stikls. Rāmis tiek piegādāts plastikāta ietvarā, pasargājot to no netīrumiem un skrāpējumiem. Pirms rāmja piestiprināšanas pie sienas uzmanīgi noņemiet plastmasu.

Mūsu attēlu rāmji

  • Augsta kvalitāte
  • Kristāldzidrs organiskais stikls
  • Izmērs (cm): 21x30, 30x40, 50x70, 70x100
  • Horizontāla un vertikāla montāža
Klientu apkalpošana

Ja jums ir jautājumi par mūsu rāmjiem, lūdzu, sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanu. Jūs varat sazināties ar klientu apkalpošanu, izmantojot veidlapu mūsu tīmekļa vietnē vai nosūtot e-pastu. Mēs vienmēr atbildam, cik ātri vien iespējams, parasti 24 stundu laikā. Laipni lūdzam Gallerix!