Šodien plakātiem atlaide līdz 30%
Derīga pirkumiem vismaz 39 € vērtībā.
Filtru izvēle
Aizvērt
Izmantot filtrus
Izmērs
Šķirošana
Izmantot filtrus

Sudraba rāmji

Šeit jūs atradīsiet sudraba rāmjus. Mūsu sudraba rāmji tiek piegādāti ar kristāldzidru organisko stiklu. Visus sudraba rāmjus var montēt gan horizontāli, gan vertikāli.

Pērciet sudraba rāmjus


Sudraba rāmji

Ja vēlaties iegādāties sudraba rāmjus, apmeklējiet vietni Gallerix.lv. Gallerix jūs atradīsiet rūpīgu sudraba rāmju izvēli. Visus sudraba rāmjus var iekarināt gan ainavas, gan portreta formātā. Mūsu sudraba krāsas rāmjiem ir elastīgi pagriežami klipši aizmugurē, kas ļauj ērti un ātri piestiprināt plakātu rāmī. Visi rāmji ir aprīkoti ar īpaši biezu organisko stiklu, kas pasargā jūsu plakātu no netīrumiem un skrāpējumiem. Mūsu sudraba metāla rāmjiem ir spīdīga virsmas apdare. Sudraba rāmju profila platums ir 9 mm un profila dziļums 22 mm.

Vienkārša sudraba rāmja montāža

Visi mūsu sudraba rāmju modeļi un izmēri ir aprīkoti ar griežamiem klipšiem aizmugurē, kas ļauj ātri un viegli uzstādīt plakātus mūsu lētajos augstas kvalitātes sudraba rāmjos. Tiem ir arī āķi, lai tos varētu piekārt pie sienas gan portreta, gan ainavas formātā.

Kristāldzidrs organiskais stikls

Visi sudraba rāmji mūsu klāstā ir aprīkoti ar īpaši biezu, neplīstošu organisko stiklu. Piegādes laikā katrā stikla pusē ir aizsargplastmasa, kas pasargā no netīrumiem un skrāpējumiem. Pirms sudraba attēla rāmja piekarināšanas pie sienas noteikti noņemiet aizsargplastmasu.

Mūsu sudraba rāmji

  • Augsta kvalitāte
  • Kristāldzidrs organiskais stikls
  • Slaids profils
  • Izmērs (cm): 21x30, 30x40, 50x70, 70x100
  • Klips pagriešana
  • Horizontāla un vertikāla montāža