Šodien plakātiem atlaide līdz 30%
Derīga pirkumiem vismaz 39 € vērtībā.
Filtru izvēle
Aizvērt
Izmantot filtrus
Krāsa
Virziens
Šķirošana
Izmantot filtrus
Viljama Morisa plakāti Plakāti
Jums piedāvā Gallerix
Viljams Moriss

Viljama Morisa plakāti

Šeit jūs atradīsiet rūpīgi atlasītu plakātu ar unikālu mākslu, ko iedvesmojis britu mākslinieks Viljams Moriss, kurš darbojās Londonā 19. gadsimtā. Viljams Moriss bija viena no vadošajām figūrām Lielbritānijas mākslas un amatniecības kustībā. Cita starpā viņš ir pazīstams kā skaistu tapešu un audumu rakstu dizainers. Plakāti William Morris pieder pie mūsu populārākajiem darbiem abstrakto plakātu kategorijā.

Viljama Morisa plakāti


Plakāti, kurus iedvesmojis Viljams Moriss

Viljams Moriss kļuva pazīstams visā pasaulē ar saviem unikālajiem un skaistajiem tapešu un audumu rakstiem, cita starpā. Mūsu plakātiem ar Viljama Morisa iedvesmotiem motīviem ir raksturīgas dekoratīvas abstraktas formas, kuru pamatā ir viņa tapešu un audumu dizaini. Viljams Moriss bija britu mākslinieks, dizainers un rakstnieks un vadošā figūra Lielbritānijas mākslas un amatniecības kustībā. Bet vislabāk viņš ir pazīstams kā skaistu tapešu un rakstainu audumu rakstu dizainers.

Stāsts par mākslinieku

Viljams Moriss dzimis 1834. gada 24. martā Volthamstovā Voltemforestā netālu no Londonas. 1861. gadā kopā ar Rossetti, Burne-Jones, Madox Brown un Webb viņš nodibināja firmu Morris, Marshall, Faulkner & Co, kas vēlāk kļuva pazīstama kā Morris & Co. Viņu rakstainie audumi un tapetes joprojām tiek pārdoti ar audumu ražotāja Sanderson & Sons licenci, un tos var iegādāties, piemēram, Liberty universālveikalā Londonā. Viljams Moriss nomira 1896. gadā, 62 gadu vecumā.