Šodien plakātiem atlaide līdz 30%
Derīga pirkumiem vismaz 39 € vērtībā.
Filtru izvēle
Aizvērt
Izmantot filtrus
Izmērs
Šķirošana
Izmantot filtrus

Vara rāmji

Šeit jūs atradīsiet vara rāmjus no Gallerix. Mūsu augstas kvalitātes vara rāmji tiek piegādāti ar kristāldzidru organisko stiklu. Visus rāmjus var pakarināt gan horizontāli, gan vertikāli.

Pērciet vara rāmjus


Vara rāmji

Ja vēlaties iegādāties vara rāmjus, apmeklējiet vietni Gallerix.lv. Gallerix jūs atradīsiet rūpīgu rožu zelta/vara rāmju izvēli. Visus vara rāmjus var piekārt gan horizontālā, gan vertikālā formātā. Mūsu vara rāmjiem ir elastīgi pagriežami klipši aizmugurē, kas ļauj ērti un ātri uzstādīt plakātu rāmī. Visi rāmji ir aprīkoti ar īpaši biezu organisko stiklu, kas pasargā jūsu plakātu no netīrumiem un skrāpējumiem. Mūsu metāla vara rāmjiem ir spīdīga virsmas apdare. Vara rāmju profila platums ir 9 mm un profila dziļums 22 mm.

Vienkārša vara rāmja uzstādīšana

Visi mūsu vara rāmju modeļi un izmēri ir aprīkoti ar griežamiem klipšiem aizmugurē, kas ļauj ātri un vienkārši uzstādīt plakātus mūsu lētajos, augstas kvalitātes vara rāmjos. Tiem ir arī āķi, lai tos varētu piekārt pie sienas gan portreta, gan ainavas formātā.

Kristāldzidrs organiskais stikls

Visi mūsu klāsta vara rāmji ir aprīkoti ar īpaši biezu, neplīstošu organisko stiklu. Piegādes laikā katrā stikla pusē ir aizsargplastmasa, kas pasargā no netīrumiem un skrāpējumiem. Pirms vara attēla rāmja piekarināšanas pie sienas noteikti noņemiet aizsargplastmasu.

Mūsu vara rāmji

  • Augsta kvalitāte
  • Kristāldzidrs organiskais stikls
  • Slaids profils
  • Izmērs (cm): 21x30, 30x40, 50x70, 70x100
  • Klips pagriešana
  • Horizontāla un vertikāla montāža