Šodien plakātiem atlaide līdz 30%
Derīga pirkumiem vismaz 39 € vērtībā.
Filtru izvēle
Aizvērt
Izmantot filtrus
Krāsa
Virziens
Izmantot filtrus
Moderni
Plakāti vietnē Gallerix
Plakāti visām istabām

Moderni

Šajā lapā jūs atradīsiet mūsu modernākos sienas mākslas un dizaina plakātus. Saraksts tiek pastāvīgi atjaunināts ar jauniem favorītiem, kurus mūsu dizaineru komanda ir rūpīgi atlasījusi to augstās kvalitātes un mūsdienīgā dizaina dēļ. Iedvesmoties!

Plakāti Moderns


Piedāvātie plakāti

Šajā lapā jūs atradīsiet atlasītus modernus plakātus no šī gada kolekcijas. Šeit mēs uzskaitām modernākos sienu mākslas un dizaina priekšmetus. Top saraksts tiek pastāvīgi atjaunināts ar jauniem plakātiem, kurus mūsu pašu dizaineru komanda ir rūpīgi atlasījusi to augstās kvalitātes, unikālās izteiksmes un mūsdienīgā dizaina dēļ.

Tendences izmaiņas

Mums nekad nevar pietikt ar moderniem plakātiem. Ja vēlaties būt pārliecināts, ka tendences mainās no vienas sezonas uz otru, šī lapa ir labākā vieta, kur sākt. Modernie plakāti, kurus mēs šeit uzskaitām, ir rūpīgi atlasīti to unikālā un pārdomātā dizaina dēļ, un tie atbilst pašreizējām tendencēm gan attiecībā uz krāsu, gan formu. Iedvesmoties!

Plakāti uz augstākās kvalitātes papīra

Pasūtot no Gallerix, jūs saņemat augstākās kvalitātes plakātus un izdrukas. Plakātus drukājam uz augstākās kvalitātes 200 gramu matēta papīra no Francijas papīrfabrikas Clairefontaine. Papīram ir vides sertifikāts FSC un ražošanas Swan/EU Ecolabel. Uz katru mūsu plakātu ražošanā patērēto koku mēs stādām divus jaunus.

Atklājiet mūsu lielo plakātu izvēli

Mums ir liela plakātu un mākslas darbu izvēle. Izvēlieties no vairāk nekā 3500 unikāliem motīviem no tādām kategorijām kā botāniskie, dabas, melnbaltie, bērni, māksla un abstraktie. Kārtot pēc izmēra, orientācijas, krāsas vai kategorijas. Atklājiet arī mūsu labāko sarakstus ar vislabāk pārdotajām precēm, jaunumiem un moderniem motīviem, meklējot iedvesmu un jaunus skaistus plakātus.