Šodien plakātiem atlaide līdz 30%
Derīga pirkumiem vismaz 39 € vērtībā.
Filtru izvēle
Aizvērt
Izmantot filtrus
Krāsa
Virziens
Izmantot filtrus
Pārdotākie
Plakāti vietnē Gallerix
Plakāti visām istabām

Pārdotākie

Iedvesmojies no tā, ko domā citi. Šajā lapā jūs atradīsiet mūsu populārākos plakātus. Reģistrējieties mūsu informatīvajam izdevumam un sekojiet mums Instagram, lai saņemtu jaunākās ziņas pirms visiem pārējiem.

Plakāti Pārdotākie


Populāri plakāti

Mūsu visvairāk pārdoto plakātu lapā mēs uzskaitām mūsu populārākos plakātus. Iedvesmojies no citu domām un atrodi savus personīgos favorītus. Starp mūsu vislabāk pārdotajiem plakātiem ir tādas mūžīgas klasikas kā Klods Monē, Chanel Store No1, Brigitte Bardot un mūsu populārie plakāti ar britu dizainera Viljama Morisa dizainu. Iedvesmoties!

Mūsu populārākie plakāti

Starp mūsu populārākajiem plakātiem jūs atradīsiet klasisku plakātu un modernu ziņu sajaukumu. Saraksts tiek atjaunināts katru dienu, pamatojoties uz pēdējo 30 dienu visvairāk pārdotajiem motīviem. Jūtieties brīvi meklēt iedvesmu, pirms ir pienācis laiks pārkārtot savas mājas sienas. Varbūt jūs atrodat jaunus leņķus vai jau zināt, ko tieši meklējat. Tomēr vislabāk pārdoto produktu un populāro plakātu lapa ir labākā vieta, kur sākt!

Augstākās kvalitātes plakāti

Pasūtot no Gallerix, jūs saņemat augstākās kvalitātes plakātus un izdrukas. Plakātus drukājam uz augstākās kvalitātes 200 gramu matēta papīra no Francijas papīrfabrikas Clairefontaine. Papīram ir vides sertifikāts FSC un ražošanas Swan/EU Ecolabel. Uz katru mūsu plakātu ražošanā patērēto koku mēs stādām divus jaunus.

Atklājiet visus mūsu plakātus

Mums ir liela plakātu un mākslas darbu izvēle. Izvēlieties no vairāk nekā 3500 unikāliem motīviem no tādām kategorijām kā botāniskie, dabas, melnbaltie, bērni, māksla un abstraktie. Kārtot pēc izmēra, orientācijas, krāsas vai kategorijas. Atklājiet arī mūsu populārāko preču sarakstus, jaunumus un modernus motīvus, meklējot iedvesmu un jaunus skaistus plakātus.