Šodien plakātiem atlaide līdz 30%
Derīga pirkumiem vismaz 39 € vērtībā.
Filtru izvēle
Aizvērt
Izmantot filtrus
Izmērs
Šķirošana
Izmantot filtrus

Metāla rāmji

Šeit jūs atradīsiet metāla attēlu rāmjus no Gallerix. Mūsu augstas kvalitātes metāla rāmji ir aprīkoti ar kristāldzidru organisko stiklu. Visus metāla rāmjus var piekārt gan horizontāli, gan vertikāli.

Pērciet metāla rāmjus


Metāla rāmji plakātiem

Ja vēlaties iegādāties metāla attēlu rāmi, apmeklējiet Gallerix.lv. Gallerix jūs atradīsiet rūpīgu augstas kvalitātes metāla rāmju izvēli. Visus metāla attēlu rāmjus var piekārt gan ainavas, gan portreta formātā. Mūsu metāla attēlu rāmjiem ir elastīgi klipši aizmugurē, kas ļauj ērti un ātri uzstādīt plakātu rāmī. Visi rāmji ir aprīkoti ar īpaši biezu organisko stiklu, kas pasargā jūsu plakātu no netīrumiem un skrāpējumiem. Mūsu metāla rāmju profila platums ir 9 mm un profila dziļums 22 mm.

Vienkārša metāla rāmja montāža

Visi mūsu metāla attēlu rāmju modeļi un izmēri ir aprīkoti ar klipšiem aizmugurē, kas ļauj ātri un vienkārši uzstādīt plakātus mūsu lētajos, augstas kvalitātes metāla rāmjos. Tiem ir arī āķi, lai tos varētu piekārt pie sienas gan portreta, gan ainavas formātā.

Kristāldzidrs organiskais stikls

Visi metāla rāmji mūsu klāstā ir aprīkoti ar īpaši biezu, neplīstošu organisko stiklu. Piegādes laikā katrā stikla pusē ir aizsargplastmasa, kas pasargā no netīrumiem un skrāpējumiem. Pirms metāla rāmja piekarināšanas pie sienas noteikti noņemiet aizsargplastmasu.

Mūsu metāla rāmji

  • Augsta kvalitāte
  • Kristāldzidrs organiskais stikls
  • Slaids profils
  • Izmērs (cm): 21x30, 30x40, 50x70, 70x100
  • Klips pagriešana
  • Horizontāla un vertikāla montāža