Šodien plakātiem atlaide līdz 30%
Derīga pirkumiem vismaz 39 € vērtībā.
Filtru izvēle
Aizvērt
Izmantot filtrus
Krāsa
Virziens
Šķirošana
Izmantot filtrus
Teksta plakāti Plakāti
Jums piedāvā Gallerix
Citāti un Teicieni

Teksta plakāti

Mūsu teksta plakātu kolekcija ir izstrādāta, lai sniegtu jums stilīgos burtveidolos ietvertus neaizmirstamākos, iedvesmojošākos un būtiskākos vēstījumus. Tie ir mūsu universālākie un vizuāli neitrālākie plakāti, jo tos var novietot jebkurā vietā un pieskaņot citiem attēliem, kas jums patīk.

Teksta plakāti


Plakāti ar tekstu un citātiem

Ja vēlaties iegādāties plakātus ar tekstu un citātiem, jums vajadzētu apmeklēt Gallerix.lv. Mūsu teksta plakātu kategorijā atradīsit plakātus ar citātiem un teicieniem, kurus viegli apvienot ar mākslas plakātiem un ilustrācijām, veidojot galerijas sienu. Teksta plakāti, bieži rakstīti arī ar melnbaltu tekstu, izceļas un rada dinamiku. Turklāt teksta plakātus ir interesanti lasīt un apskatīt. Neatkarīgi no tā, kādu stilu esat izvēlējies savam mājoklim, vienmēr ir vieta jaukam un interesantam teksta plakātam. Kurus vārdus jūs izvēlēsities?

Plaša teksta plakātu izvēle

Gallerix piedāvā plašu plakātu un gleznu izvēli ar dažādu stilu un izskata tekstu. “Together is our favorite place to be”, “Peace of mind”, “Home”, “Hope” un “Love” ir daži no mūsu iecienītākajiem un pirktākajiem teksta plakātiem. Mums ir arī plaša grafisko teksta plakātu izvēle, piemēram, “Coco Chanel”, “A real man ruins lipstick not mascara” un “Move over coffee”. Plaša izvēle pieejama arī citātu plakātu kategorijā. Mums ir mākslinieku, mūziķu, filmu un slavenu cilvēku citāti.

Rāmji jūsu teksta plakātiem

Skaistam teksta plakātam ir nepieciešams arī skaists rāmis. Mūsu augstākās kvalitātes rāmji ir izgatavoti no koka, un katram rāmim ir pievienots īpaši biezs kristāldzidrs organiskais stikls. Tie ir pieejami melnā, baltā un masīva ozola apdarē. Gan mūsu teksta plakāti, gan rāmji ir pieejami izmēros 21x30, 30x40, 50x70 un 70x100 cm. Mēs drukājam savus teksta plakātus uz augstākās kvalitātes 240 gr papīra. Pasūtiet savus plakātus un rāmjus no Gallerix. Laipni lūdzam!