Šodien plakātiem atlaide līdz 30%
Derīga pirkumiem vismaz 39 € vērtībā.
Filtru izvēle
Aizvērt
Izmantot filtrus
Krāsa
Virziens
Šķirošana
Izmantot filtrus
Bauhaus plakāti Plakāti
Jums piedāvā Gallerix
Bauhaus

Bauhaus plakāti

Šeit jūs atradīsiet rūpīgu plakātu izlasi, kuru dizains ir iedvesmots no slavenās vācu mākslas skolas Bauhaus. Bauhaus ir bijusi liela ietekme uz mūsdienu mākslu un arhitektūru, un to var uzskatīt par funkcionālisma priekšteci. Mākslas skola darbojās no 1919. līdz 1933. gadam.

Bauhaus plakāti


Bauhaus plakāti — iedvesmoti no Vācijas mākslas skolas

Ja vēlaties iegādāties Bauhaus plakātus, jums vajadzētu apmeklēt Gallerix.se. Šeit jūs atradīsiet plašu plakātu izvēli ar slavenās vācu mākslas skolas ideju un dizaineru motīviem. Grafiskais dizains un tipogrāfija, kas tika radīta Bauhaus 1919.-1933. gadā, ir spēcīgi ietekmējusi mūsdienu grafiskā dizaina attīstību. Bauhaus tipogrāfijā ieviesa funkcionālismu, un radās Bauhaus tipogrāfijas un grafiskā dizaina stils. Stilam raksturīgs bija tas, ka tas bija balstīts uz vienkāršību, trūka serifu un bija vērsts uz informācijas pārraidi. Bauhaus bija tā sauktās jaunās tipogrāfijas sākums, jo tā noteica tās pamatprincipus.

Stāsts par Bauhaus

Bauhaus bija vācu mākslas un amatniecības, arhitektūras un dizaina skola, kas darbojās no 1919. līdz 1933. gadam. Bauhaus ir bijusi liela ietekme uz mūsdienu mākslu un arhitektūru, un tiek uzskatīta par funkcionālisma priekšteci. Bauhaus 1919. gadā nodibināja Valters Gropiuss Veimārā. Skola 1925. gadā tika pārcelta uz Desavu, bet 1932. gadā – uz Berlīni. Valters Gropiuss bija skolas direktors no 1919. līdz 1928. gadam. Māksla un tehnoloģijas saplūstu ideālā dizainā. Gropiusa ideja bija rast ceļu atpakaļ uz vienotu estētisku kultūras izpausmi caur mākslas un amatniecības izglītības vienotību.