Šodien plakātiem atlaide līdz 30%
Derīga pirkumiem vismaz 39 € vērtībā.

Attēlu sienas

Iegādājieties pilnīgu attēla sienu, ko radījuši mūsu talantīgie dizaineri un dekoratori. Šeit mēs esam apkopojuši mūsu attēlu kolāžas un sadalījuši tās pēc attēlu skaita, krāsas un kategorijas, lai jūs varētu ātri un viegli atrast to, kas ir piemērots jūsu mājām un jūsu personīgajam stilam.

Attēlu Siena Iedvesma


Attēlu sienu iedvesma

Laipni lūdzam mūsu iedvesmas lapā ar attēlu sienām. Šeit jūs atradīsiet skaistas gleznu sienas ar plakātiem un rāmjiem, ko veidojuši mūsu pašu dizaineri un dekoratori. Katra attēla siena ir unikāla un salikta kopā, lai saskaņotu to noteiktā telpā vai pamatojoties uz sienas krāsu. Ja meklējat iedvesmu, izmantojiet mūsu šķirošanas funkciju un kārtojiet pēc telpas vai sienas krāsas.

Iegādājieties pilnu attēla sienu

Savas unikālās attēla sienas izveide var būt gan sarežģīta, gan laikietilpīga. Atrodiet iedvesmu starp mūsu attēlu sienām un pasūtiet visu attēla sienu komplektā, kā to izstrādājuši mūsu prasmīgie dekoratori, vai pielāgojiet skaitu un izmēru atbilstoši savām vēlmēm un gaumei. Jūs varat viegli atteikties no plakāta vai attēla rāmja, ja mūsu attēla siena ir pārāk liela vai vēlaties mainīt noteiktu motīvu vai attēla rāmi. Pielāgojiet atbilstoši savām vēlmēm!

Kārtojiet attēlu sienu pēc telpas un krāsas

Labs veids, kā atrast pareizo plakātu kombināciju attēlu sienai, ir sākt ar sienas krāsu. Lai izveidotu skaistu kopumu, kurā attēla siena harmoniski saskan ar telpu un citām mēbelēm, ir svarīgi apvienot krāsas, kas atbilst viena otrai. Izmantojot mūsu šķirošanas funkciju, jūs varat viegli sakārtot mūsu attēlu sienas pēc sienu krāsas, meklējot iedvesmu. Varat arī izvēlēties kārtot pēc telpas, piemēram, viesistabas, guļamistabas, kabineta vai bērnu istabas, un ātri atrast skaistas attēla sienas, kas īpaši izveidotas, lai iederētos tieši šeit.

Modernas attēlu sienas

Mēs regulāri atjauninām savu lapu ar attēlu sienām un izlaižam jaunas skaistas attēlu kolāžas, kas pielāgotas sezonas krāsām un tendencēm. Pielāgojiet pats vai pasūtiet attēlu sienu, ko veidojuši mūsu dekoratori. Protams, jūs varat izveidot savu unikālo attēlu sienu, aizstājot kādu no mūsu izvēlētajiem plakātiem ar plakātu, kas, jūsuprāt, ir piemērotāks. Mums ir vairāk nekā 3500 unikālu plakātu, no kuriem izvēlēties.

Attēlot sienas dažādās telpās

Mēs esam sakārtojuši attēlu sienas šādās telpās:

  • Attēlu siena Dzīvojamā istaba
  • Attēla siena Guļamistaba
  • Attēlu siena Bērnu istaba
  • Attēlu siena Mājas birojā
  • Attēlu siena Virtuve

Attēlu sienas veidne

Attēlu sienas veidošanai var būt nepieciešama plānošana. Izmantojiet mūsu veidnes, lai atrastu attēlu rāmju izmēru un kombināciju, kas atbilst jūsu telpai un pieejamajai virsmai. Mums ir veidnes gan mazām, gan vidējām, gan lielām attēlu sienām ar platuma un augstuma izmēriem.