Šodien plakātiem atlaide līdz 30%
Derīga pirkumiem vismaz 39 € vērtībā.
Filtru izvēle
Aizvērt
Izmantot filtrus
Krāsa
Virziens
Šķirošana
Izmantot filtrus
Melnbalti plakāti Plakāti
Jums piedāvā Gallerix
Vienmēr moderns

Melnbalti plakāti

Melnbalts ir tendence, kas vienmēr būs modē. Mūsu melnbalto un pelēktoņu plakātu kolekcijā ir motīvi, kas attēloti dažādās kategorijās, veidojot perfektu pamatu jūsu galerijas sienai. Melnbaltus plakātus ir viegli kombinēt, kā arī apvienot ar krāsainiem plakātiem no citām kategorijām.

Melnbalti plakāti


Melnbalti plakāti un gleznas

Ja vēlaties iegādāties melnbaltos plakātus un gleznas, jums vajadzētu apmeklēt Gallerix.lv. Melnbalts plakāts ir stilīga un mūžīga klasika, kas iederas visos interjera stilos un telpās. Melnbaltos plakātus ir viegli apvienot gan ar citiem plakātiem, gan ar citiem jūsu mājas dekoriem. Melnbaltie plakāti ir lielākā un populārākā plakātu kategorija ar daudziem jaukiem motīviem. Šeit ir pārstāvētas gandrīz visas citas plakātu kategorijas, sākot no fotomākslas un fotogrāfijām līdz teksta dēļiem, ilustrācijām un abstraktajai mākslai.

Liela melnbalto plakātu izvēle

Gallerix jūs atradīsiet plašu melnbalto plakātu un gleznu tiešsaistes kolekciju. Melnbaltie plakāti ir mūsu lielākā un visvairāk iecienītā plakātu kategorija ar daudziem jaukiem motīviem. Melnbalto plakātu kategorijā ir iekļauta jebkura cita kategorija, sākot ar fotomākslu un fotogrāfijām, beidzot ar teksta izdrukām, ilustrācijām un abstrakto mākslu. Melnbaltie plakāti ir stilīga un mūžīga klasika, kas labi iederas ikvienā mājoklī un telpā. Melnbaltos plakātus ir viegli kombinēt savā starpā un ar citiem jūsu mājokļa dekoriem.

Dekorējiet ar melnbaltajiem plakātiem

Melnbaltās gleznas un izdrukas labi iederas jebkurā telpā, sākot no guļamistabas un gaiteņa līdz viesistabai vai ieejai. Melnbalto plakātu kategorijā ir iekļauta lielākā daļa motīvu. Tieši tādēļ ir viegli atrast melnbaltos plakātus, kas atbilst jūsu vēlamajam stilam. Ja plakātu novietosiet vienu pašu, iederēsies lielāks formāts, piemēram, 50x70 vai 70x100 cm. Ja veidojat galerijas sienu, varat apvienot vairākus dažādu izmēru melnbaltus plakātus un pat iekļaut mazākos izmērus 21x30 un 30x40 cm. Ierāmējiet tos melnos rāmjos. Tādā veidā jūs iegūsiet teicamu izskatu un jūsu galerijas siena izskatīsies pilnīga.

Ierāmējiet jūsu melnbaltos plakātus

Mūsu melnbaltie plakāti ir pieejami gan portreta, gan ainavas formātā. Izvēlieties sev piemērotāko. Ierāmējiet savus plakātus kādos no mūsu modernajiem augstākās kvalitātes rāmjiem. Mūsu melnbaltajiem rāmjiem ir dubultā apdare, kas piešķir rāmim skaistu un vienmērīgu spīdumu. Mums ir arī masīvkoka rāmji. Visiem mūsu rāmjiem ir īpaši biezs kristāldzidrs organiskais stikls. Tie visi ir pieejami piemērotos izmēros, kas atbilst jūsu plakātam. Pasūtiet savus melnbaltos plakātus no Gallerix!