Šodien plakātiem atlaide līdz 30%
Derīga pirkumiem vismaz 39 € vērtībā.
Filtru izvēle
Aizvērt
Izmantot filtrus
Krāsa
Virziens
Šķirošana
Izmantot filtrus
Botāniskie plakāti Plakāti
Jums piedāvā Gallerix
Augi un ziedi

Botāniskie plakāti

Botāniskie plakāti pieder vienai no mūsu populārākajām kategorijām, un ziedu plakāti, kaltētu augu plakāti un zaļo lapu plakāti vienmēr ir pārstāvēti mūsu bestselleru un modernās mākslas populārākajos sarakstos. Neviena attēlu siena nav pilnīga bez plakātiem ar ziediem un plakātiem ar augiem.

Botāniskie plakāti ar ziediem un augiem


Augu un botānikas plakāti

Atklājiet mūsu plašo botānikas plakātu kolekciju. Šajā kategorijā jūs atradīsiet plakātus ar sausajiem augiem, zaļajiem augiem, ziediem un kaktusiem. Mums ir viss, sākot no krāsainām ainavu gleznām beidzot ar modernizētām augu ilustrācijām. Jo īpaši populāri ir mūsu plakāti ar rozēm, eikaliptiem, banānkokiem un palmām. Mūsu unikālajā ziedu un botānikas motīvu plakātu kolekcijā ir kaut kas katrai gaumei, sniedzot mājoklim jaunu izskatu.

Plakāti ar sausajiem ziediem un zaļajiem augiem

Plakāti ar sausajiem ziediem un zaļajiem augiem ir vieni no iecienītākajiem. Tie piestāv ikvienā interjerā, un izskatās labi paši par sevi, komplektā ar citiem plakātiem ar sausajiem ziediem un zaļajiem augiem vai pat ar cita stila plakātu. Plakāti ar sausajiem ziediem un zaļajiem augiem labi iederas skandināvu dizaina mājokļos, jo tie parasti ir brūnos vai bēšos toņos, piešķirot telpai dabisku izskatu.

Plakāti ar ziediem

Ļaujiet jūsu ziediem ziedēt visu cauru gadu! Plakāti ar ziediem ir pieejami dažādās krāsu un stila kombinācijās. Tos visus vieno izteiktas formas, bagātas detaļas un skaistas krāsas. Mums ir pieejama plaša ziedu un motīvu plakātu kolekcija, kas ir unikāli radīta, lai iederētos visos gadalaikos.

Izmantojiet botānikas motīvus savā interjerā

Izmantot botānikas motīvus interjera dizainā ir pateicīgi. Botānikas plakāti ir viena no mūsu populārākajām kategorijām. Ziedu, sauso ziedu, zaļo augu plakāti ierindojas populārāko un pirktāko plakātu sarakstā. Mākslas darbu siena nav iedomājama bez ziedu un augu plakātiem. Ierāmējiet jūsu plakātu kādā no mūsu augstākās kvalitātes melnās, baltās vai ozolkoka apdares rāmjos. Rāmji un plakāti ir pieejami izmēros 21x30, 30x40, 50x70 un 70x100 cm.