Šodien plakātiem atlaide līdz 30%
Derīga pirkumiem vismaz 39 € vērtībā.
Filtru izvēle
Aizvērt
Izmantot filtrus
Krāsa
Virziens
Šķirošana
Izmantot filtrus
Japandi plakāti Plakāti
Jums piedāvā Gallerix
Japandi

Japandi plakāti

Japandi ir moderns interjera dizaina stils, kas sajauc japāņu minimālismu un skandināvu dizainu. Stilu raksturo spilgti, dabiski un mūžīgi motīvi.

Japandi plakāti


Japandi

Atklājiet Japandi — interjera dizaina stilu, kura izcelsme ir japāņu minimālisma vienkāršībā un skandināvu dizaina funkcionalitātē. Iedvesmojies no mākslas gleznām, ko radījuši daži no izcilākajiem japāņu mākslas gleznotājiem. Līdzsvarotas krāsas, skaistas ilustrācijas, dabiskas un mūžīgas ir daži no elementiem, kas raksturo Japandi interjera dizaina stilu. Izmantojot japandi, jūs iegūstat labāko no japāņu un skandināvu stila.

Kas ir Japandi?

Japandi ir moderns interjera dizaina stils, kurā japāņu minimālisma elegance tiek sajaukta ar skandināvu dizaina funkcionalitāti. Stilu raksturo spilgti, dabiski un mūžīgi motīvi. Ja vēlaties iegādāties japāņu plakātus, jums vajadzētu apmeklēt Gallerix.se. Gallerix jūs atradīsiet lielu japāņu plakātu izvēli ar motīviem, ko gleznojuši slaveni japāņu mākslinieki, piemēram, Utagawa Kunisada, Hashiguchi Kiyoshi, Ohara Koson, Katsushika Hokusai un Ogata Gekko.