Šodien plakātiem atlaide līdz 30%
Derīga pirkumiem vismaz 39 € vērtībā.
Filtru izvēle
Aizvērt
Izmantot filtrus
Izmērs
Šķirošana
Izmantot filtrus

Balti rāmji

Šeit jūs atradīsiet baltus rāmjus no Gallerix. Mūsu augstas kvalitātes baltie rāmji ir aprīkoti ar kristāldzidru organisko stiklu. Visus rāmjus var pakarināt gan horizontāli, gan vertikāli.

Pērciet baltus rāmjus


Balti plakātu rāmji

Ja vēlaties iegādāties baltus rāmjus, apmeklējiet Gallerix.lv. Gallerix jūs atradīsiet rūpīgu baltu attēlu rāmju izvēli. Visus baltos rāmjus var piekārt gan ainavas, gan portreta formātā. Mūsu baltajiem attēlu rāmjiem ir elastīgi griežami klipsi aizmugurē, kas ļauj ērti un ātri piestiprināt plakātu rāmī. Visi rāmji ir aprīkoti ar īpaši biezu organisko stiklu, kas pasargā jūsu plakātu no netīrumiem un skrāpējumiem. Mūsu balto attēlu rāmju profila platums ir 9–12 mm, bet profila dziļums ir 20–22 mm.

Balti rāmji dažādos materiālos

Balti rāmji ir pieejami gan no koka, gan no metāla. Mūsu baltie koka rāmji ir izgatavoti no priedes koka ar dubultu lakotu virsmas apdari absolūti augstākā kvalitātē. Divslāņu laka nodrošina smalkāku virsmu un padara rāmi izturīgāku pret skrāpējumiem. Mūsu metāla rāmjiem ir daļēji matēta virsmas apdare. Baltajiem koka rāmjiem profila platums ir 12 mm un profila dziļums 20 mm. Baltajiem metāla rāmjiem ir nedaudz šaurāks profila platums — 9 mm un profila dziļums — 22 mm.

Vienkārša attēla rāmja montāža

Visi mūsu balto rāmju modeļi un izmēri ir aprīkoti ar pagriežamiem klipšiem aizmugurē, kas ļauj ātri un viegli uzstādīt plakātus mūsu lētajos, augstas kvalitātes baltajos rāmjos. Tiem ir arī āķi, lai tos varētu piekārt pie sienas gan portreta, gan ainavas formātā.

Kristāldzidrs organiskais stikls

Visi mūsu klāsta baltie rāmji ir aprīkoti ar īpaši biezu, neplīstošu organisko stiklu. Piegādes laikā katrā stikla pusē ir aizsargplastmasa, kas pasargā no netīrumiem un skrāpējumiem. Pirms attēla rāmja piekarināšanas pie sienas noteikti noņemiet aizsargplastmasu.

Mūsu baltie rāmji

  • Augsta kvalitāte
  • Kristāldzidrs organiskais stikls
  • Divkārša lakota virsmas apdare
  • Izmērs (cm): 21x30, 30x40, 50x70, 70x100
  • FSC sertificēts koks
  • Horizontāla un vertikāla montāža
Klientu apkalpošana

Ja jums ir jautājumi par mūsu baltajiem rāmjiem, laipni lūdzam sazināties ar mūsu klientu apkalpošanas dienestu. Jūs sazināties ar klientu apkalpošanas dienestu, izmantojot saziņas veidlapu vietnē vai nosūtot mums e-pastu. Mēs vienmēr atbildam, cik ātri vien iespējams, parasti 24 stundu laikā. Laipni lūdzam Gallerix!