Šodien plakātiem atlaide līdz 30%
Derīga pirkumiem vismaz 39 € vērtībā.
Filtru izvēle
Aizvērt
Izmantot filtrus
Krāsa
Virziens
Šķirošana
Izmantot filtrus
Sannas Vīslanderes plakāti Plakāti
Jums piedāvā Gallerix
Sanna Wieslander

Sannas Vīslanderes plakāti

Sanna Vīslandere strādā kā māksliniece un ilustratori savā radošajā studijā SWART. Viņas motīvi ir pilnībā ieskicēti ar roku ar zīmuli un tinti un pēc tam uzdrukāti uz augstākās kvalitātes papīra. Viņa ir daudzpusīga māksliniece ar plašu repertuāru un gadu gaitā radījusi ilustrācijas un gleznas visam, sākot no porcelāna un plakātiem līdz pārtikas kravas automašīnām un sienu mākslai.

Sannas Vīslanderes plakāti


Plakāti ar Sannas Vīslanderes motīviem

Sanna Vīslandere strādā par mākslinieci un ilustratori. Viņa aizraujas ar visu, kas dzīvē radošs, un pildspalva viņai ir jau kopš maza bērna vecuma. Viņa visus savus unikālos motīvus veido ar rokām detalizētā zīmuļa stilā. Atklājiet viņas unikālo kolekciju, kurā dzīvnieki bieži vien ir atkārtota tēma.

Māksliniece Sanna Vīslandere

Sanna Vīslandere strādā kā māksliniece un ilustratori un kopš 2013. gada galvenokārt strādā ar plakātu motīvu ilustrēšanu. Pēdējos gados viņa papildinājusies arī kā zeltītāja, dekoratīvo krāsotāju un virsmu apdarinātāja. Šodien viņa dzīvo savu sapni un strādā ar visu, sākot no ilustrācijām līdz zeltīšanai un tradicionālajai dekoratīvajai glezniecībai.