Šodien plakātiem atlaide līdz 30%
Derīga pirkumiem vismaz 39 € vērtībā.
Filtru izvēle
Aizvērt
Izmantot filtrus
Krāsa
Virziens
Šķirošana
Izmantot filtrus
Modes plakāti Plakāti
Jums piedāvā Gallerix
Make a Fashion Statement

Modes plakāti

Mūsu stilīgie plakāti kategorijā Mode piedāvā kaut ko ikvienam dekorēšanas entuziastam. Izdaiļojiet savu mājokli ar kādu no mūsu skaistajām ilustrācijām, pievilcīgajām modes fotogrāfijām, modes iedvesmotām teksta izdrukām vai fotomākslu, lai izveidotu iespaidīgas un modernas kombinācijas.

Modes plakāti


Moderni modes plakāti

Ja vēlaties iegādāties modes plakātus, jums vajadzētu apmeklēt Gallerix.lv. Kategorijā Mode jūs atradīsiet atlasītus modes plakātus ar modes iedvesmotiem stila, skaistuma, aksesuāru, apavu, grima un apģērbu motīviem. Modes plakāti izceļas ar daudzveidīgu attieksmi, foršiem vēstījumiem, radošiem fotoattēliem un drosmīgiem motīviem. Modes plakāti bieži vien ir pilnīgi unikāli savā radošajā izpausmē neatkarīgi no tā, vai tā ir fotogrāfija, teksta tāfele, ilustrācija vai mākslas tāfele. Lielāko daļu mūsu modes plakātu ir uzņēmuši labi pazīstami modes fotogrāfi vai tos veidojuši modes stilisti.

Teksta izdrukas ar modes motīviem

Teksta izdrukas ar slaveniem citātiem vai teicieniem ir viegli kombinēt ar modes fotogrāfijām. Tie lieliski iederas kā daļa no lielākas mākslas sienas, teksta plakātiem radot kontrastu un telpu, piešķirot perfektu līdzsvaru. Starp mūsu teksta plakātiem modes plakātu kategorijā jūs atradīsiet citātus un teicienus no slavenām modes ikonām, modes namiem un citām slavenībām, piemēram, Koko Šaneles un Marka Džeikoba. Mūsu krāsainie un melnbaltie modes plakāti īpaši labi iederēsies guļamistabā, gaitenī vai viesistabā.

Modes plakāti attēlu sienai

Attēlu siena ar modes plakātiem dažādos formātos izstaro gan sajūtu, gan attieksmi. Jūtieties brīvi apvienot lielus modes plakātus ar maziem skaistiem attēliem un teksta dēļiem, lai radītu dažādību. Lielu melnbaltu modes plakātu var, piemēram, kombinēt ar modes plakātu maisījumu gan krāsainos, gan melnbaltos, nedaudz mazākā formātā. Uzdrošinieties ļaut skarbajiem attēliem ieņemt savu vietu!

Modes plakāti tiešsaistē

Mūsu modes plakāti ir piemēroti ikvienam, kurš meklē plakātus ar moderniem motīviem un stipriem vēstījumiem. Mūsu modes plakāti ir pieejami izmēros 21x30, 30x40, 50x70 un 70x100 cm. Mēs drukājam visus savus plakātus uz augstākās kvalitātes matēta 240 gr papīra. Ierāmējiet savus modes plakātus mūsu stilīgajos koka plakātu rāmjos, kas pieejami melnā, baltā vai masīva ozolkoka apdarē.