Šodien plakātiem atlaide līdz 30%
Derīga pirkumiem vismaz 39 € vērtībā.
Filtru izvēle
Aizvērt
Izmantot filtrus
Krāsa
Virziens
Šķirošana
Izmantot filtrus
Pablo Pikaso plakāti Plakāti
Jums piedāvā Gallerix
Pablo Pikaso

Pablo Pikaso plakāti

Šeit jūs atradīsiet rūpīgi atlasītu plakātu ar unikālu mākslu, ko iedvesmojis spāņu mākslinieks Pablo Pikaso, kurš 20. gadsimtā aktīvi darbojās Spānijā un Francijā. Pablo Pikaso, cita starpā, ir pazīstams ar to, ka ir radījis mākslas virzienu kubismu, un lielākā daļa no pasaulē visu laiku dārgākajām gleznām, kas pārdotas izsolē, ir ar Pablo Pikaso parakstu.

Pērciet Pablo Pikaso plakātus


Pablo Pikaso iedvesmotie plakāti

Pablo Pikaso visā pasaulē ir pazīstams kā glezniecības meistars un modernisma daudzpusīgākā priekšplāna figūra. Savas dzīves laikā viņš bija neticami produktīvs un radīja milzīgu daudzumu mākslas. Mūsu plakātiem ar Pikaso iedvesmotiem motīviem ir raksturīgas dekoratīvas abstraktas formas, kuru pamatā ir viņa mākslas darbi. Gadu gaitā Pikaso ir mainījis daudzas dažādas glezniecības tehnikas un, cita starpā, viņš kopā ar Žoržu Braku tiek uzskatīts par tā dēvētā kubisma radītāju, kas bija abstrakts mākslas stils ar ģeometriskām formām. Kā mākslinieks Pikaso bija ne tikai gleznotājs, bet arī tēlnieks, zīmētājs, grafiķis, teātra dekorators, keramiķis un dzejnieks, un daudzi viņu uzskata par vienu no visu laiku izcilākajiem.

Stāsts par mākslinieku

Pablo Pikaso dzimis Malagā, Spānijā 1881. gada 25. oktobrī. Viņš bija gleznotāja un mākslas profesora Hosē Ruisa i Blasko un Marijas Pikaso un Lopesas dēls. No sava tēva Pikaso apguva vizuālās mākslas pamatus, piemēram, figūru zīmēšanu un eļļas gleznošanu. Jau agrā jaunībā viņš parādīja priekšlaicīgu māksliniecisko prasmi. Viņa pirmā zināmā eļļas glezna Pikadors tika uzgleznota 1889. gadā. Desmit gadu vecumā Pablo sāka parakstīt savas gleznas ar savas mātes pirmslaulības uzvārdu Pikaso. Savos darbīgajos gados Pikaso kļuva pazīstams, cita starpā, ar to, ka radījis kubismu un asambleju. Starp viņa slavenākajiem mākslas darbiem ir glezna Les Demoiselles d'Avignon no 1907. gada un Gērnika no 1937. gada, kas ir portrets no Vācijas bombardēšanas Gērnicā Spānijas pilsoņu kara laikā. Savā 90. dzimšanas dienā Pikaso tika pagodināts, kad astoņi viņa darbi tika izstādīti Parīzes Luvrā telpā, kurā iepriekš bija Leonardo da Vinči filma Mona Liza. Viņš nomira 1973. gada 8. aprīlī. Viņam bija 92 gadi.