Šodien plakātiem atlaide līdz 30%
Derīga pirkumiem vismaz 39 € vērtībā.

Iepērkoties Gallerix, jūs varat būt droši, ka kopā ar mums uzņematies atbildību par apkārtējo vidi. Mūsu drukas darbiem ir kvalitātes vadības sertifikāts ISO14001 un “Swan” ekomarķējums tīrākai ražošanai un ilgtspējīgas meža plānošanas nodrošināšanai. Mūsu izmantotā elektrība ir vietējo ražotāju iegūta Zviedrijas elektrostacijā. Tīra un veselīga nākotne ir mūsu kopējā atbildība.

Mēs atbalstām organizācijas “OneTreePlanted” uzņēmumus un stādam jaunus kokus, absorbējot oglekļa dioksīdu, palīdzam attīrīt gaisu, ko elpojam, un ražojam svaigu skābekli.

 

Kāpēc koki ir svarīgi apkārtējai videi?

Koki palīdz attīrīt gaisu, ko elpojam, absorbējot ogļskābo gāzi un ražot svaigu skābekli. Kokiem ir nozīmīga loma erozijas novēršanā, to saknes satur kopā augsni un neļauj tai ar lietus ūdeņiem aizplūst prom. Tie palīdz atdzesēt planētu, uzglabājot kaitīgās siltumnīcas efekta gāzes zaros un lapās. Meži nodrošina vairāk nekā 1,6 miljardus cilvēku visā pasaulē ar darbavietām, rada ilgtspējīgus būvmateriālus un nodrošina galvenās sastāvdaļas 25% no visiem medikamentiem. Meži nodrošina arī vairāk nekā 80% no biotopa sauszemes bioloģiskās daudzveidības pasaulē. Vienā kokā var atrasties simtiem kukaiņu, sēņu, sūnu, dzīvnieku un augu sugu.

Avots: OneTreePlanted

 

OneTreePlanted