Šodien plakātiem atlaide līdz 30%
Derīga pirkumiem vismaz 39 € vērtībā.
Filtru izvēle
Aizvērt
Izmantot filtrus
Izmērs
Šķirošana
Izmantot filtrus

Zelta rāmji

Šeit jūs atradīsiet zelta rāmjus. Mūsu zelta attēlu rāmji tiek piegādāti ar kristāldzidru organisko stiklu. Visus zelta rāmjus var uzstādīt gan horizontāli, gan vertikāli.

Pērciet zelta rāmjus


Zelta rāmji plakātiem

Ja vēlaties iegādāties zelta rāmjus, apmeklējiet vietni Gallerix.lv. Gallerix jūs atradīsiet rūpīgu zelta rāmju izvēli. Visus zelta rāmjus var piekārt gan ainavas, gan portreta formātā. Mūsu zelta rāmjiem ir elastīgi griežami klipši aizmugurē, kas atvieglo plakāta uzstādīšanu rāmī. Visi rāmji ir aprīkoti ar īpaši biezu organisko stiklu, kas pasargā jūsu plakātu no netīrumiem un skrāpējumiem. Mūsu zelta metāla rāmjiem ir spīdīga virsmas apdare. Zelta rāmju profila platums ir 9 mm un profila dziļums 22 mm.

Vienkārša zelta rāmja montāža

Visi mūsu zelta rāmju modeļi un izmēri ir aprīkoti ar pagriežamiem klipšiem aizmugurē, kas ļauj ātri un viegli uzstādīt plakātus mūsu lētajos, augstas kvalitātes zelta rāmjos. Tiem ir arī āķi, lai tos varētu piekārt pie sienas gan portreta, gan ainavas formātā.

Kristāldzidrs organiskais stikls

Visi zelta rāmji mūsu klāstā ir aprīkoti ar īpaši biezu, neplīstošu organisko stiklu. Piegādes laikā katrā stikla pusē ir aizsargplastmasa, kas pasargā no netīrumiem un skrāpējumiem. Pirms zelta rāmja piekarināšanas pie sienas noteikti noņemiet aizsargplastmasu.

Mūsu zelta rāmji

  • Augsta kvalitāte
  • Kristāldzidrs organiskais stikls
  • Slaids profils
  • Izmērs (cm): 21x30, 30x40, 50x70, 70x100
  • Klips pagriešana
  • Horizontāla un vertikāla montāža