Šodien plakātiem atlaide līdz 30%
Derīga pirkumiem vismaz 39 € vērtībā.
Filtru izvēle
Aizvērt
Izmantot filtrus
Izmērs
Šķirošana
Izmantot filtrus

Koka rāmji

Šeit jūs atradīsiet koka attēlu rāmjus. Mūsu koka gleznu rāmji tiek piegādāti ar kristāldzidru organisko stiklu. Visus koka rāmjus var montēt gan horizontāli, gan vertikāli.

Pērciet koka rāmjus


Koka rāmji plakātiem

Ja vēlaties iegādāties koka rāmjus, apmeklējiet vietni Gallerix.lv. Gallerix jūs atradīsiet rūpīgu augstas kvalitātes koka rāmju izvēli. Visus koka rāmjus var piekārt gan horizontālā, gan vertikālā formātā. Mūsu koka attēlu rāmjiem ir elastīgi pagriežami klipši aizmugurē, kas ļauj ērti un ātri uzstādīt plakātu rāmī. Visi rāmji ir aprīkoti ar īpaši biezu organisko stiklu, kas pasargā jūsu plakātu no netīrumiem un skrāpējumiem. Mūsu koka rāmju profila platums ir 12 mm un profila dziļums 22 mm.

Vienkārša koka rāmja montāža

Visi mūsu koka attēlu rāmju modeļi un izmēri ir aprīkoti ar griežamiem klipšiem aizmugurē, kas ļauj ātri un viegli uzstādīt plakātus mūsu lētajos, augstas kvalitātes koka rāmjos. Tiem ir arī āķi, lai tos varētu piekārt pie sienas gan portreta, gan ainavas formātā.

Kristāldzidrs organiskais stikls

Visi mūsu klāsta koka rāmji ir aprīkoti ar īpaši biezu, neplīstošu organisko stiklu. Piegādes laikā katrā stikla pusē ir aizsargplastmasa, kas pasargā no netīrumiem un skrāpējumiem. Pirms koka rāmja piekarināšanas pie sienas noteikti noņemiet aizsargplastmasu.

Mūsu koka rāmji

  • Augsta kvalitāte
  • Kristāldzidrs organiskais stikls
  • FSC sertificēts koks
  • Izmērs (cm): 21x30, 30x40, 50x70, 70x100
  • Klips pagriešana
  • Horizontāla un vertikāla montāža