Šodien plakātiem atlaide līdz 30%
Derīga pirkumiem vismaz 39 € vērtībā.
10 padomi kā dekorēt izmantojot plakātus

10 padomi kā dekorēt izmantojot plakātus

Kā skaisti dekorēt, izmantojot plakātus? Mēs esam uzskaitījuši 11 padomus, lai parādītu jums, kā dažādos veidos dekorēt, izmantojot plakātus. Šie padomi noteikti sniegs jums iedvesmu! Lasiet tālāk!

 

Ļaujiet krāsām mijiedarboties

@asemakatu

1. Ļaujiet krāsām mijiedarboties
Izvēlēties dažas pamatkrāsas un līdzīgas krāsas motīvu. Ērti izmantojamais vietnes filtrs un atlasīšanas rīks palīdzēs atrast plakātus noteiktās krāsās.

 


 

Dekorējiet ar melnbaltajiem toņiem

@jb_styling_interieur

2. Dekorējiet ar melnbaltajiem toņiem
Nekas nav vienkāršāks, kā izmantot interjera dizainā melnbaltus plakātus – tie ir piemēroti ikvienai telpai un stilam. Izveidojiet savu personīgo galerijas sienu tikai ar melnbaltiem plakātiem – tas būs ļoti stilīgi!

 


 

Plakāti uz plauktiem

@haeuschenliebe

3. Plakāti uz plauktiem
Ierāmētu plakātu novietošana uz plauktiem ir lielisks veids, ja jums ir ierobežota vieta. Novietojiet plakātus gaitenī vai pie sienas, kas nav ļoti plata.

 


 

Būvējiet uz augšu

@pilkess

4. Būvējiet uz augšu
Būvējot vertikāli, nepieciešams izmantot mazāku vietu uz sienas, lai sasniegtu noteiktu efektu. Vienlaikus tas ir lielisks veids kā izmantot brīvo vietu.

 


 

Apvienojiet plakātus ar mēbelēm

@cc_no8

5. Apvienojiet plakātus ar mēbelēm
Ir labi saskaņot plakātu un mēbeļu stilu gan krāsas, gan formas, gan apdares ziņā. Lauku stila mēbeles no dabīgiem materiāliem, piemēram, koka, var lieliski saskaņot ar abstraktiem plakātiem dabiskās krāsās, piemēram, brūnā vai smilšu krāsā.

 


 

Ideāls pāris

@mimis_homestory

6. Ideāls pāris
Izvēlieties divus saskanīgus plakātus un novietojiet tos kopā. Vienkārši, efektīvi un viegli novietojami jebkurā mājoklī!

 


 

Nebaidieties no izmēra

@bjorkmanchristine

7. Nebaidieties no izmēra
Vairāki plakāti aizņem daudz vietas un jums nāksies ieguldīt vairāk, bet tas tiešām ir to vērts! Parasti cilvēki neizvēlas aizpildīt visu sienu ar plakātiem, tomēr to vajadzētu uzdrošināties darīt biežāk!

 


 

Pielāgojiet sajūtu telpai

@cream_interior

8. Pielāgojiet sajūtu telpai
Radiet pilnību, izvēloties krāsu paleti un vēstījumu, kas ir harmonijā ar jūsu telpu. Tāpēc guļamistabā bieži vien izvēlamies nomierinošu krāsu pieslāpētas nianses kombinācijā ar nomierinošām fotogrāfijām un vēstījumiem.

 


 

Konsekventas tēmas

@huisje.55

9. Konsekventas tēmas
Ļaujiet vienotas tēmas iedvesmotam dizainam rotāt jūsu sienas. Krāsu un formu apvienošana no mūsu abstraktās mākslas kategorijas plakātiem ir vienkāršs un glīts veids, kā saskaņot jūsu galerijas sienas plakātus.

 


 

Lielformāta māksla

@fjelievillan

10. Lielformāta māksla
Skaists mākslas plakāts labi izskatīsies lielformāta izmērā. Daži no mūsu pašu iecienītākajiem ir Kloda Monē gleznotie motīvi un britu mākslinieka Viljama Morisa radītie raksti.

Lai jums veicas!