Šodien plakātiem atlaide līdz 30%
Derīga pirkumiem vismaz 39 € vērtībā.
Iedvesma bērnistabai

Iedvesma bērnistabai

Vai ir pienācis laiks dekorēt bērnistabu? Vai jūs meklējat iedvesmu un gudrus dekorēšanas padomus? Jūs esat īstajā vietā! Izlasiet mūsu ceļvedi, kurā apkopoti 10 padomi veiksmīgai bērnistabas dekorēšanai.

1. Domājiet par vajadzībām, nevis tendencēm
Dekorējot bērnistabu, jums jāņem vērā bērna vajadzības, nevis dekorēšanas tendences. Katrs bērns ir atšķirīgs un tiem ir atšķirīgas rotaļu un mācību vajadzības. Atkarībā no bērna vecuma tas var būt gan omulīgs stūrītis, piemērota gulta, rotaļu zona, liels dīvāns vai vieta, kur mācīties. Maziem bērni bieži ir nepieciešams atvēlēt daudz vietas rotaļām. Pašu mazāko bērnistabā bieži vien ir nepieciešama brīva vieta uz grīdas, savukārt mantu novietnes var tikt būvētas vertikāli.

2. Padariet telpu personisku
Bērniem patīk personiska vide. Telpa kļūst personiskāka, parādot, kas tajā dzīvo. Izveidojiet vietu, kur viņi var glabāt skolā izveidotos priekšmetus un piestiprināt sevis radītos darbus pie sienām. Durvju plāksnīte ar bērna vārdu ir gan personiska, gan garantē, ka jūsu bērns leposies ar savu istabu!

Ļaujiet bērnam izlemt

@taamaraaa.a

3. Ļaujiet bērnam izlemt
Ir svarīgi pajautāt bērniem, kas viņiem patīk. Ja atbilde ir melnas sienas ar galvaskausiem un briesmoņiem, jums, iespējams, nav jāpilda viņu vēlmes, tomēr no bērnu idejām jūs varat smelties iedvesmu. Vai jūsu bērnam patīk zvaigznes un kosmoss? Vai dzīvnieki un daba? Aplīmējiet sienas ar modernas krāsas tapetēm ar nelielu zvaigznīšu vai dzīvnieku rakstu. Piestipriniet plakātus ar kosmosa motīvu, kas patīk visiem bērniem. Mums ir plašs plakātu klāsts bērniem gan ar kosmosa, gan dzīvnieku motīviem.

Piepildiet telpu ar rotaļām un prieku

@kamila.byk

4. Piepildiet telpu ar rotaļām un prieku
Bērna dzīvei tāpat kā viņa istabai jābūt piepildītai ar rotaļām un mīlestību,! Minimālisma tendences ir labas, taču bērnistabai jābūt dekorētai, domājot par rotaļām un telpas funkcionalitāti. Pārliecinieties, ka telpā ir daudz praktiskas vietas un novietnes. Izmantojiet dekorēšanai stilīgas detaļas, kuru pamatā ir rotaļas un funkcionalitāte. Vieda mantu novietne ir svarīga, lai bērns varētu viegli atrast mīļākās rotaļlietas, kamēr jums, kā vecākiem, ir svarīgi, lai lietas būtu tīras un kārtīgas.

5. Izvēlieties tēmu
Labs veids, kā radīt interjerā vienotu tematiku ir tēmas izvēle. Tas var būt kosmoss, daba, krāsa vai interese. Balstoties uz tēmu, jūs varat izvēlēties sienu krāsu – vai tās būs krāsotas, vai aplīmētas ar tapetēm – kā arī rotaļlietas un sienu dekorācijas. Mūsu plakātu kategorijās jūs viegli atradīsiet plakātus, kas lieliski sader kopā, ja vēlaties izveidot nelielu sienas galeriju vai piestiprināt divus plakātus pārī.

6. Izmantojiet grīdas platību
Grīdas platība ir svarīga gan funkcijai, gan stilam. Jauks paklājs parasti ir labs sākumpunkts. Maziem bērniem ir vajadzīga plaša vieta un virsma rotaļām, tāpēc piemērots ir plāns un viegli kopjams paklājs. Vecāki bērni, kuri vairs nespēlējas uz grīdas, ērtai staigāšanai un mājīgākai sajūtai labprāt izvēlas nedaudz biezāku paklāju.

Izmantojiet funkcionālu dizainu

@ooarven

7. Izmantojiet funkcionālu dizainu
Ir daudz stilīgu mēbeļu, plauktu, paklāju un uzglabāšanas priekšmetu, kas radīti tieši bērnu vajadzībām. Praktiskiem priekšmetiem nav jābūt neglītiem un garlaicīgiem – stilīgi dizaina rīki var būt tikpat ērti bērniem, kā citi. Kāpēc gan neizvēlēties stilīgu mantu glabātuvi no dabiskiem materiāliem un krāsām arī jūsu bērnistabai?

8. Uzdrošinieties izmantot rakstus un krāsas
Bērnu telpām jābūt rotaļīgām un iedvesmojošām. Bērniem patīk krāsas un formas.  Bērnistabā mēs varam uzdrošināties izcelties nedaudz vairāk nekā citās telpās, kas parasti ir iekārtotas dabīgās krāsās skandināvu interjera stilā. Ir daudz lielisku sienu krāsu vai tapetes ar dažādiem aizraujošiem rakstiem stilīgās krāsās. Papildiniet sienas ar labi izvēlētiem plakātu motīviem.

9. Gudra uzglabāšanaNekur citur mājoklī ērta mantu uzglabāšana nebūs tik svarīga kā bērnistabā. Šeit daudz vieta un brīva grīdas platība jāatstāj rotaļām. Vertikālas mantu uzglabāšanas izveide ir lieliska ideja. Pārliecinieties, ka izmantojat arī vietu zem gultas, ievietojot atvilktnes ar ritenīšiem, tādejādi radot papildu vietu mantu un rotaļlietu novietošanai. Stilīgs grāmatu plaukts pareizajā augstumā, ko bērni var aizsniegt, ir lieliska detaļa ikvienā bērnistabā.

10. Nākotnes plānošana
Bērni aug un attīstās ātri. Dekorējot bērnistabu, atcerieties plānot arī nākotni. Iespējams, gulta pēc dažiem gadiem būs jānomaina uz lielāku. Tuvākajā laikā būs nepieciešams rakstāmgalds, jo jaunākajiem bērniem tuvosies skolas vecums. Varbūt drēbju skapim jābūt tik lielam, lai tas kalpotu vismaz 3-5 gadus?

Veiksmi bērnistabas dekorēšanā!