Šodien plakātiem atlaide līdz 30%
Derīga pirkumiem vismaz 39 € vērtībā.
Inteliģentais attēlu āķis

Inteliģentais attēlu āķis

Bold Picture Hook ir Zviedrijā izstrādāts produkts, kas piemērots visu veidu attēlu rāmjiem un sienām. Unikālais dizains nodrošina neticamu elastību un ļauj ātri un viegli piestiprināt gleznas pat uz īpaši cieta materiāla sienām. Jums ir nepieciešams ir tikai āmurs.

BOLD

Bold Picture Hook priekšrocības:

  • Piemērots visu veidu rāmjiem un sienām
  • Īpaši ātra montāža
  • Nav nepieciešams urbt un skrūvēt
  • Atstāj minimālas pēdas uz sienas

 

Noskatieties Bold Picture Hook produkta video – Klikšķiniet šeit!

 

Stiprinās pie visa veida sienām
Katrs āķis ir aprīkots ar tērauda naglām, kuras var viegli iestiprināt betonā, kokā vai apmetumā, izmantojot tikai standarta āmuru. Tērauda naglu īpašības ļauj izmantot āķi tādās vietās, kur parastās naglas to nespēj, piemēram, cietās betona sienās. Turklāt naglas, kuru biezums nepārsniedz 1,2 mm, uz sienas atstāj minimālas pēdas. Tas ļauj izvairīties no lieliem skrūvju caurumiem vai bojājumiem, kurus nepieciešams labot gleznas pārvietošanas gadījumā.

Bold

Stiprinās pie visa veida sienām

Der visa veida rāmjiem
Ir neskaitāmi rāmju veidi, taču “Bold Picture Hook” ir piemērots lielākajai daļai no tiem. Atkarībā no rāmja dizaina un izmēra jūs varat izvēlēties piestiprināt gleznu ar “Bold Picture Hook” tieši uz rāmja, izmantojot rāmja kronšteinus, vai arī izmantojot attēlu stiepli. Āķis ir piemērots lielākajai daļai rāmja kronšteinu, un tā optimālais dziļums nozīmē, ka rāmis cieši karājas pie sienas bez atstarpēm malās.

Viegla montāža
Izmantojot “Bold Picture Hook”, nav nepieciešams urbt un skrūvēt. Gleznas piestiprināšana pie sienas aizņem vien dažas sekundes. Parasti pie betona sienām piestiprināt gleznas ir visgrūtāk, taču izmantojot “Bold Hook” to var izdarīt ikviens, un ir nepieciešams tikai āmurs.

Unikālas īpašības
Bold Picture Hook ir izgatavots no triecienizturīgas, bet elastīgas termoplastmasas īpašībām. Tas iztur lielu slodzi bez plaisāšanas. Tērauda naglas iespējams stiprināt dažādos materiālos, izņemot stiklu un flīzes. Āķa dizains nodrošina tā stingru turēšanos pie sienas pat ar lielu slodzi. “Bold Hook” priekšpuse ir reljefa. Āķa priekšpusē ir pacēlums, kurā redzama mērīšanas skala centimetros un collās, lai atvieglotu novietojuma regulēšanu montāžas laikā. Nelieli iespiedumi āķa sānos atvieglo piekļuvi no rāmja aizmugures un noņemšanu no sienas.

 

BOLD Profil

Bold Attēlu āķis


Pērciet attēlu āķi šeit