Šodien plakātiem atlaide līdz 30%
Derīga pirkumiem vismaz 39 € vērtībā.
Izdekorējiet savu mājokli ar plakātiem

Izdekorējiet savu mājokli ar plakātiem

Kad sienas ir nokrāsotas, mēbeles ir savās vietās, apgaismojums ir uzstādīts, un paklāji un aizkari ir vietā, laiks detaļām. Stila izveide telpai ar ierāmētiem plakātiem un gleznām ir vienkāršs un lēts veids, kā pabeigt telpas dekorēšanu, sniedzot tai pārsteidzošu izskatu. Šeit mēs uzskaitām mūsu dekorēšanas padomus dekorēšanas entuziastam:

1. Izveidojiet galerijas sienu
Galerijas sienas izveide ir vienkāršs un lēts veids, kā atdzīvināt telpu. Galerijas sienas var būt lielas vai mazas atkarībā no telpas un atvēlētās vietas. Tās atdzīvina telpas sienas. Turklāt personisku stilu kombināciju izveides iespējas ir bezgalīgas! Ar maziem un vienkāršiem līdzekļiem jūs varat ātri pārvērst tukšu, garlaicīgu sienu par skaistu un personisku mākslas kolekciju.

2. Izmantojiet skaistu logu priekšrocības
Jums nevajag novietot uz palodzes puķu podu vai lampu. Lai gan plakātus parasti piestiprina pie sienas, jūs varat domāt radoši un atbalstīt rāmi ar plakātu pret sienu blakus logam ar skaistu apgaismojumu vai novietot rāmi ar plakātu uz palodzes. Kombinējiet ar citiem jaukiem dekoratīviem priekšmetiem!

3. Ļaujiet krāsai un formai mijiedarboties
Izveidojiet pārsteidzošu mākslas kolekciju, kas mijiedarbojas ar apkārtējo vidi, kombinējot galerijas sienu no līdzīgu toņu plakātiem. Izveidojiet noskaņu ar dažām atlasītām krāsām, izmantojot mēbeļu un sienu krāsu kā sākuma punktu plakātu izvēlei, piemēram, bēšu un melnu krāsu. Tas ir gan efektīvi, gan harmonizējoši – un neticami stilīgi!

4. Izvēlieties konsekventu tēmu
Moderns veids, kā izveidot savstarpēji saskanīgu plakātu sienu, ir izvēlēties vienotas tēmas plakātus, piemēram, no vienas kategorijas, tēmas vai stila. Kopīga tēma var būt daba, kopīga tēma var būt mīlestība, bet kopīgs stils – abstraktā māksla vai minimālisms.

5. Dekorējiet ar melnbaltiem plakātiem
Melnbaltos plakātus ir viegli apvienot ar gandrīz jebkuru citu stilu un krāsu. Tādējādi ir viegli atrast plakātus, kas lieliski saskan ar jūsu sienu krāsu, mēbelēm vai citiem plakātiem, neatkarīgi no jūsu sākuma punkta. Izveidojiet galerijas sienu tikai no melnbaltiem plakātiem vai arī izmantojiet melnbaltos plakātus, lai sadalītu kombināciju ar citiem krāsu plakātiem.

6. Meklējiet iedvesmu
Kuram gan nepatīk aplūkot dažādu dzīvokļu un māju attēlus tīmekļa vietnēs? Tās nav tikai pirkšanas un pārdošanas vietnes, bet arī lielisks iedvesmas avots jūsu interjera dizainam. Uzņemiet ekrānuzņēmumu un saglabājiet attēlus ar modernām interjera detaļām un gudriem risinājumiem, kādus varat izmantot arī savā mājoklī. Saglabājiet krāsu kombinācijas, kuras jums patīk un spējat iztēloties savā mājoklī, un izmantojiet tās, kad nolemsiet pārkrāsot sienas.