Šodien plakātiem atlaide līdz 30%
Derīga pirkumiem vismaz 39 € vērtībā.
Izveidojiet savu attēlu sienu

Izveidojiet savu attēlu sienu

Izveidot galerijas sienu var būt izaicinājums. Galerijas sienas attēlu izmēram jāatbilst izvēlētajai telpai un rāmjiem jābūt novietotiem taisni, glīti un pārdomāti. Dažādu izmēru rāmju apvienošana un glītu atstarpju izveidošana starp tiem var būt sarežģīta. Lai izveidotu izskatīgu galerijas sienu, ir jāņem vērā daudz svarīgas detaļas. Pievienojieties mums un mēs palīdzēsim jums izveidot perfektu galerijas sienu!

Kā izveidot galerijas sienu?

1. Plānošana
Sāciet ar labu plānu. Pirms galerijas sienas izveidošanas, jums jāzina, cik liela daļa no jūsu sienas tiks izmantota, kāda izmēra rāmji jums būs nepieciešami, cik rāmjus izmantosiet un kāda būs atstarpe starp katru rāmi. Vispirms uzzīmējiet skici un izmēģiniet dažādus risinājumus, kas varētu jums patikt un, jūsuprāt, derēt jūsu mājoklim.

2. Budžeta sastādīšana
Viena rāmja vai plakāta iegāde ir salīdzinoši lēta, taču, ja nepieciešams lielāks skaits, izmaksas strauji pieaugs. Nosakiet galerijas sienas budžetu, lai jūs jau sākotnēji varat sekot līdzi izmaksām.

3. Noskaidrojiet visus svarīgos mērījumus
Izmēriet, cik daudz vietas jums ir uz sienas. Cik plata un cik augsta var būt galerijas siena?  Jūsu telpai var būt ierobežojumi, taču tie var arī radīt iespējas. Kad noskaidrosiet, cik daudz vietas jums ir, jūs varat izmantot kādu no mūsu galeriju sienu izkārtojumiem, lai izvēlētos jau gatavu izkārtojumu, kas jums patīk un kas iederēsies jūsu telpā. Visiem mūsu pieejamajiem izkārtojumiem ir gatavi izmēri, kas parāda galerijas sienas platumu un augstumu.

4. Pielāgojieties savai telpai
No sākuma izmērs – pēc tam telpa. Lielā telpā ir vieta lielai galerijas sienai, taču mazā telpā galerijas sienai ir mazāk vietas. Jo lielāka telpa, jo vairāk vietas uz sienas un vairāk vietas katram rāmim.

5. Atrodiet pareizo krāsu līdzsvaru
Sāciet ar sienu krāsu un mēbelēm. Pārliecinieties, ka jūsu izvēlētie rāmji un plakāti atbilst jūsu sienu krāsai un telpā izvietotām mēbelēm. Sākotnēji izvēlieties divas vai trīs krāsas. Tādā veidā jūs pārliecināsieties, ka plakātu kombinācija saskanēs gan savstarpēji, gan ar apkārtējo vidi, un spēsiet izvairīties no pārblīvējuma.

6. Izvēlieties motīvus!
Laiks patīkamākajai daļai – brīnišķīgu motīvu izvēlei! Gallerix plakātu klāstā jūs atradīsiet kaut ko katrai gaumei un stilam, un izvēle ir gandrīz bezgalīga. Uzdrošinieties variēt un kombinēt dažāda veida motīvus, tomēr, veicot izvēli, mēģiniet saglabāt vienotu pavedienu. Viena no kategorijām, ar kuru ir viegli strādāt, ir melnbaltie plakāti. Tos var viegli apvienot ar krāsainiem plakātiem no citām kategorijām, piemēram, abstraktās mākslas, dabas vai fotomākslas plakātiem. Izvēlieties kādus no teksta plakātiem, lai sadalītu fotoattēlu daudzumu.

Veiksmi!