Šodien plakātiem atlaide līdz 30%
Derīga pirkumiem vismaz 39 € vērtībā.
Filtru izvēle
Aizvērt
Izmantot filtrus
Krāsa
Virziens
Šķirošana
Izmantot filtrus
Plakāti bērniem Plakāti
Jums piedāvā Gallerix
Motīvi bērniem

Plakāti bērniem

Mūsu bērnistabas plakātu kolekcija ir radīta, lai iedvesmotu un valdzinātu gan bērnus, gan pieaugušos. Stilīgo un izglītojošo bērniem paredzēto plakātu rotaļīgums ļaus jums izveidot modernu, prieka un iedvesmas pilnu interjeru bērnistabai.

Plakāti bērnistabai


Plakāti bērniem

Ja vēlaties iegādāties plakātus bērniem, jums vajadzētu apmeklēt Gallerix.lv. Gallerix jūs atradīsiet lielu bērnu gleznu izvēli un daudz jauku bērnu plakātu dažādos stilos. Plakāti maziem bērniem un plakāti zēniem un meitenēm, sākot no mazākajiem mazuļiem līdz vecākiem bērniem pusaudžu vecumā. Bērnu gleznas ar rotaļīgiem motīviem ir acīmredzama izvēle, iekārtojot bērnu istabu. Starp mūsu populārajiem bērnu plakātiem jūs atradīsiet tādus plakātus kā Betmens, Kaķis un tauriņš, Tedijs Mēness, Rozā baloni, Hakuna Matata, Es tevi mīlu līdz mēnesim un atpakaļ un daudz ko citu.

Izmantojiet mākslu kā dekoru bērnistabā

Bērnistabai jābūt piepildītai ar rotaļīgumu un mīlestību. Plakāti bērniem ir lielisks veids, kā radīt rotaļīgu, jauku un personisku bērnistabu. Mums ir daudz skaistu gleznu un plakātu bērniem dažādos stilos visām gaumēm. Tie ir piemēroti gan gaišām un mājīgām bērnistabām, gan modernām un krāsainām jauniešu istabām. Regulāra ierāmēto mākslas darbus nomaiņa ir lēts un lielisks veids, kā atjaunot istabas dizainu. Mēs piedāvājam jaunus motīvus katru nedēļu.

Rotaļīgas un krāsainas gleznas bērniem

Uzdrīkstieties padarīt bērnistabu krāsaināku ar rotaļīgiem un krāsainiem plakātiem. Veiciniet gan mācīšanos, gan rotaļas, izmantojot plakātus ar dzīvnieku, populāru tēlu vai kosmosa motīviem. Ierāmējiet gleznu kādā no mūsu skaistajiem melnās, baltās vai masīva ozolkoka apdares rāmjiem. Visi plakāti bērniem un rāmji ir pieejami izmēros 21x30, 30x40, 50x70 un 70x100 cm. Glezna bērniem ir lieliski piemērota dāvana draugiem vai ģimenes loceklim.

Gleznas bērniem izglītojošām mācībām

Bērnu gleznu sērija “Uzziniet vairāk par” dos iespēju jūsu bērniem uzsākt mācību procesu, kamēr jūs dekorējat sienas. Atklājiet gleznu sērijas “Dzīvnieki fermā”, “Dzīvnieki jūrā”, “Dzīvnieki džungļos”, ““Dzīvnieki džungļos”, “Dzīvnieki Āfrikā” un “Dzīvnieki mežā”. Jūsu bērni iemācīsies noteikt dažādu dzīvnieku formas, kur tie dzīvo un kā tos sauc. Vecāki bērni iemācīsies lasīt un izrunāt uz plakātiem uzrakstītos dzīvnieku nosaukumus. Mums ir arī citas izglītojošas gleznas bērniem, piemēram, “Uzzini vairāk par alfabētu” un “Uzzini vairāk par cipariem”. Skaisti, rotaļīgi un jautri plakāti bērniem!