Šodien plakātiem atlaide līdz 30%
Derīga pirkumiem vismaz 39 € vērtībā.
Filtru izvēle
Aizvērt
Izmantot filtrus
Krāsa
Virziens
Šķirošana
Izmantot filtrus
Dzīvnieku plakāti Plakāti
Jums piedāvā Gallerix
Dzīvības pilna istaba

Dzīvnieku plakāti

Mūsu skaistie un modernie dzīvnieku apdrukas plakāti ir piemēroti ikvienai telpai un interjeram. Dzīvnieku forma un krāsas mūs gan iespaido, gan iedvesmo, lai padarītu galerijas sienu vēl skaistāku. Veidojot galerijas sienu, saskaņojiet dzīvnieku izdrukas plakātus ar plakātiem no citām kategorijām.

Dzīvnieku plakāti


Plakāti ar dzīvnieku attēliem

Ja vēlaties iegādāties plakātus ar dzīvniekiem, jums vajadzētu apmeklēt Gallerix.lv. Gallerix jūs atradīsiet plašu dzīvnieku gleznu un dzīvnieku plakātu izvēli ar fantastiskiem tādu dzīvnieku attēliem kā lauva, tīģeris, zirgs, žirafe, pūce, lācis, zebra, flamingo un zilonis. Ir arī dzīvnieku gleznas ar kukaiņiem un putniem, kas papildina gleznu kolekciju ar savvaļas dzīvniekiem. Parasti plakāti ar dzīvniekiem pieskaras un piešķir jūsu interjeram dzīvību tā, kā to dara dažas citas plakātu kategorijas. Plakātus ar dzīvniekiem atzinīgi novērtē gan pieaugušie, gan bērni, un bieži vien starp dzīvnieku gleznām jūs atradīsiet arī bērnu iecienītākos.

Mājokļa dizains ar dzīvnieku motīvu

Izmantot plakātus ar dzīvniekiem jūsu mājokļa dizainā ir lielisks veids kā iekļaut dabu jūsu mājoklī. Mūsu plakātu kolekcijā ar dzīvniekiem jūs atradīsiet skaistas fotogrāfijas, stilizētas dzīvnieku ilustrācijas, gleznas un teksta plakātus. Mums ir gan krāsaini, gan melnbalti plakāti. Melnbaltie dzīvnieku plakāti labi iederas modernos interjeros un tos ir viegli kombinēt ar plakātiem no citām kategorijām. Mēs bieži izmantojam plakātus ar dzīvniekiem, radot paši savas galerijas sienas. Ja jūs meklējat iedvesmu, ieskatieties kādā no mūsu radītajām galerijas sienām, kuras jūs atradīsiet šeit tīmekļa vietnē vai mūsu Instagram kontā.

Plakāti ar savvaļas dzīvniekiem

Plakāti ar savvaļas dzīvniekiem vienmēr ir bijuši fascinējoši. Ļaujiet mūsu plakātiem ar savvaļas dzīvniekiem kļūt par daļu no jūsu mājokļa dekora vai galerijas sienas. Plakāti ar dzīvniekiem iederēsies vieni paši lielformātā vai kā daļa no galerijas sienas.

Dekorējiet, izmantojot motīvus ar dzīvniekiem

Mūsu gleznas ar dzīvniekiem ir piemērotas gan bērniem, gan pieaugušajiem. Skaistas fotogrāfijas ar dzīvniekiem labi iederas dzīvojamajā istabā, gaitenī, ēdamistabā vai guļamistabā. Kategorijā gleznas bērniem pieejamas jaukas dzīvnieku ilustrācijas, skaistas fotogrāfijas un rotaļīgi dzīvnieku plakāti ar multiplikācijas filmu varoņiem. Visi mūsu plakāti ir pieejami izmēros 21x30, 30x40, 50x70 un 70x100 cm. Ierāmējiet jūsu plakātu kādā no mūsu augstākās kvalitātes melnās, baltās vai ozolkoka apdares rāmjiem.