Šodien plakātiem atlaide līdz 30%
Derīga pirkumiem vismaz 39 € vērtībā.
Filtru izvēle
Aizvērt
Izmantot filtrus
Krāsa
Virziens
Šķirošana
Izmantot filtrus
Fotomāksla Plakāti
Jums piedāvā Gallerix
Fotogrāfiju plakāti

Fotomāksla

Gallerix piedāvā plašu fotomākslas izdruku kolekciju. Plakāti ar fotogrāfijām ir klasika. Fotogrāfa darbs ir augstvērtīgs. Dabas fotogrāfijas, portreti, pilsētas skati vai dzīvnieku fotogrāfijas, fotogrāfa spēja iemūžināt šo īpašo mirkli rada to, ko mēs saucam par fotomākslu. Neviena galerijas siena nav pilnīga bez fotomākslas.

Fotogrāfiju plakāti


Fotomākslas plakāti

Ja vēlaties iegādāties stilīgus plakātus ar fotomākslu, jums vajadzētu apmeklēt Gallerix.lv. Fotomāksla jeb fotogrāfijas māksla ir viena no mūsu lielākajām un populārākajām kolekcijām. Tie ir skaisti fotogrāfu radīti attēli, to motīvs ir unikāls un rada īpašu sajūtu, kas skatītāju aizkustina tā, kā parastā fotogrāfija to nespēj. Kontrasts, detaļas, dziļums, nianses, piesātinājums, leņķi, izteiksme un motīvs padara attēlu unikālu un paceļ to augstāk par parastu fotogrāfiju, padarot to par mākslu. Fotomāksla, ir plaši apspriests temats dažādās mākslas aprindās. Daudzi mākslinieki uzskata, ka jāpastāv definīcijai, kas nosaka to, kas padara skaistu fotogrāfiju par mākslu.

Melnbaltā fotomāksla

Melnbaltās fotogrāfijas plakāti ir klasiska interjera dizaina tendence. Melnbaltā fotogrāfija ir piemērota lielākajai daļai mājokļu, un melnbalto fotogrāfiju ir viegli apvienot arī ar citu kategoriju krāsainiem plakātiem. Tāpēc tie bieži būs redzami ikvienā modernā galerijas sienā. Apvienojiet fotoattēlu plakātus ar kādu no mūsu teksta plakātiem, lai radītu kontrastu un piešķirtu galerijas sienai līdzsvaru.

Fotomāksla kā mākslas veids

Pēdējos gados fotomākslu arvien biežāk izmanto interjera dizainā, tas izskaidro fotomākslas jēdziena plašumu. Foto plakāti jeb fotomāksla aptver plašu tēmu loku, sākot no skaistām ainavām un dzīvnieku fotogrāfijām līdz detalizētiem ziedu un augu tuvplāniem vai portretiem, arhitektūras fotoattēliem un fotoattēliem unikālā vidē. Pirmo krāsu fotogrāfiju 1861. gadā uzņēma Džeimss Klerks Maksvells. Fotogrāfija kā mākslas veids sāka attīstīties 1900. gados, kad gan mākslas fotogrāfijas, gan dokumentālā fotogrāfija tika akceptēta rietumu mākslas pasaulē. Fotogrāfijas tehnikas ir attīstījušās un plašākas ir arī mākslas fotogrāfijas iespējas.

Ierāmējiet fotomākslu

Fotomākslas plakātus mēs drukājam uz augstākās kvalitātes matēta 200 g papīra. Mūsu foto mākslas plakāti ir pieejami izmēros 21x30, 30x40, 50x70 un 70x100 cm. Ierāmējiet tos kādā no mūsu modernajiem koka rāmjiem melnā, baltā vai masīva ozolkoka apdarē.