Šodien plakātiem atlaide līdz 30%
Derīga pirkumiem vismaz 39 € vērtībā.
Filtru izvēle
Aizvērt
Izmantot filtrus
Krāsa
Virziens
Šķirošana
Izmantot filtrus
Grafiskās mākslas plakāti Plakāti
Jums piedāvā Gallerix
Unikālas izpausmes

Grafiskās mākslas plakāti

Grafiskās mākslas plakāti un gleznas. Plakāti ar grafikas motīviem, ilustrācijām, ģeometrisku dizainu un unikālu dizaina valodu ideāli iederas modernā interjerā.

Grafiskie plakāti


Grafiskās mākslas plakāti

Mūsu grafiskās mākslas plakātu kolekcijā varat atrast grafiskās mākslas pamata motīvus - tipogrāfiju, ģeometriju, krāsu un formu. Kategorijā Grafiskā māksla mēs apkopojam plakātus, kas iederas gan modernos, gan klasiskos mājokļos, bieži vien tie ir ar ilustrācijām, ģeometriskiem simboliem un grafiskām formām. Mūsu grafiskajiem plakātiem ir skaidri, bieži vien vienkārši, izteiksmīgi motīvi, kas īpaši labi izskatās lielākos formātos.

Grafiskais dizains

Grafiskais dizains ir radošs mākslas veids. Vairāki mūsu labākie un interesantākie motīvi bieži vien ir vienkārši, bet ar izteiksmīgu vēstījumu. Mūsu grafiskos plakātus var novietot gan atsevišķi, gan kā daļu no lielākas galerijas sienas. Uzdrošinieties izmantot lielformāta grafiskos plakātus kopā ar mazāka izmēra plakātiem no citām kategorijām.

Ierāmējiet grafisko mākslu

Ierāmējiet savus grafiskās mākslas plakātus kādā no mūsu augstākās kvalitātes rāmjiem. Izvēlieties kādu no mūsu rāmjiem melnā vai baltā krāsā ar dubulto pārklājumu vai no masīva ozolkoka. Visi mūsu rāmji ir aprīkoti ar īpaši biezu kristāldzidru organisko stiklu. Gan mūsu grafiskie plakāti, gan pieskaņotie rāmji ir pieejami izmēros 21x30, 30x40, 50x70 un 70x100 cm.