Šodien plakātiem atlaide līdz 30%
Derīga pirkumiem vismaz 39 € vērtībā.
Filtru izvēle
Aizvērt
Izmantot filtrus
Krāsa
Virziens
Šķirošana
Izmantot filtrus
Plakāti ar dabas Plakāti
Jums piedāvā Gallerix
Ienes dabu iekšā

Plakāti ar dabas

Plakāti un gleznas ar skaistiem dabas attēliem. Starp mūsu dabas motīviem un dabas skatu fotogrāfijām jūs atradīsiet skaistas ainavu fotogrāfijas ar zilām jūrām, augstiem kalniem, zaļiem mežiem, putojošiem ūdeņiem, mierīgiem ezeriem, debesīm un daudzu citus. Ļaujiet dabai iedvesmot jūsu interjeru.

Plakāti ar dabas motīviem


Plakāti ar dabas motīviem

Laipni lūdzam dabā! Vienreizēji dabas motīvi ar skaistām ainavām, augstiem kalniem, ezeriem, laukiem, zaļiem mežiem un zilām jūrām padarīs jūsu interjeru mierīgu un harmonisku. Dabas plakāti piešķir jūsu mājoklim dzīvīgu un mājīgu sajūtu, veidojot vidi ērtu un harmonisku. Tie padara to par harmonisku un ērtu vietu, kur atrasties. Dabiskas un patīkamas krāsas, iedvesmotas no meža, jūras, pludmalēm un laukiem rada mierīgu un pozitīvu sajūtu, ko spēj tikai dabas fotogrāfija.

Izmantojiet dabas toņus jūsu interjerā

Lai iegūtu ideālo sajūtu interjera dizainā, bieži vien ir jārada gan kontrasts, gan līdzsvars. Tomēr galvenokārt jācenšas panākt dažādu interjera detaļu saderību. Ja jūs vēlaties izveidot galerijas sienu ar dabas plakātiem, sāciet ar to dabas plakātu, kas jums patīk vislabāk un izveidojiet to lielākā formātā, piemēram 50x70 cm. Kā nākamos izvēlēties dažus mazākus plakātus atbilstošā tonī. Pavisam drīz jūs redzēsiet, ka jūsu galerijas siena ir perfektā līdzsvarā, tās dažādie motīvi sader kopā un rada skaistu kopainu. Nākamais solis ir izvēlēties dažus mazākus plakātus, kuriem ir atbilstošas krāsas. Drīz jūsu galerijas siena būs perfektā līdzsvarā, dažādie motīvi labi saderēs kopā un veidos skaistu attēlu.

Dabas plakāti uz sienām

Mūsu dabas plakātu kolekcijā ir kaut kas ikvienai gaumei un interjeram. Dabas plakāti jau ilgi ir vieni no mūsu populārākajiem plakātiem, un mums ir plaša kolekcija, no kā izvēlēties. Plakāti ar dabas motīviem labi iederas ikvienā mājokļa istabā. Īpaši siltu sajūtu tie sniedz guļamistabā un dzīvojamajā istabā. Ielūdziet dabu savās mājā un ļaujiet tai pārņemt jūsu sienas! Dabas motīvi pieejami gan melnbalti gan krāsaini. Tie lieliski iederas vieni paši, kā arī daļa no lielākas galerijas sienas.

Augstākās kvalitātes plakātu papīrs

Mēs drukājam mūsu dabas plakātus uz augstākās kvalitātes matēta 240 gr papīra. Ierāmējiet dabas plakātu kādā no mūsu augstākās kvalitātes rāmjiem. Mūsu rāmji ir ražoti no koka, un tie ir pieejami melnā, baltā vai masīva ozolkoka apdarē. Mēs nepārtraukti atjaunojam mūsu piedāvājumu un katru nedēļu radām jaunus motīvus. Gallerix jūs atradīsiet dabas plakātus ikvienai gaumei un tēlam.