Šodien plakātiem atlaide līdz 30%
Derīga pirkumiem vismaz 39 € vērtībā.
Filtru izvēle
Aizvērt
Izmantot filtrus
Krāsa
Virziens
Šķirošana
Izmantot filtrus
Pilsētas un Arhitektūra Plakāti
Jums piedāvā Gallerix
No Parīzes uz Ņujorku

Pilsētas un Arhitektūra

Lielākai daļai cilvēku ir mīļākā pilsēta. Lielākajai daļai cilvēku ir iecienītākā pilsēta. Neatkarīgi no tā, vai esam apmeklējuši klātienē, zinām to no attēliem, vai esam par to dzirdējuši, mums parasti ir vismaz viena sirdij tuva vieta. Stokholma, Roma, Londona, Parīze, Berlīne, Tokija, Ņujorka, Losandželosa un daudzas citas lieliskas pilsētas gaida jūs mūsu galerijā. Iegūstiet logu uz savu iecienītāko pilsētu, ierāmējot kādu no mūsu plakātiem un novietojot to pie sienas.

Plakāti ar pilsētām


Plakāti ar populārām pilsētām

Klasiskākais plakāts kategorijā Pilsētas un arhitektūra, viennozīmīgi ir melnbaltā fotogrāfija ar Manhetenas skatu Ņujorkā. Manhetenas vidū atrodas “Empire State Building” ar vieglā miglā ietīto scepteri. Empire State Building celtniecība tika pabeigta 1939. gadā. Toreiz tā bija augstākā ēka pasaulē un šis rekords nebija pārspēts veselus 39 gadus. Gadu desmitiem Ņujorkas plakāts ir rotājis mājokļu sienas visā pasaulē, un tikpat ilgi tas ir aizkustinājis un valdzinājis cilvēkus. Tā ir plakātu klasika, bet gadu gaitā šīs kolekcijas izkārtojums ir nedaudz modernizēts. Šīs sērijas klasikai pieder arī melnbaltais Parīzes Eifeļa torņa plakāts. Pārdotākie un iecienītākie klasiskie plakāti veido šīs kategorijas pamatu un vienlaikus nosaka šīs kategorijas plakātiem būtu jāizskatās.

Pasaules pilsētas un arhitektūra

Kategorijā Pilsētas un arhitektūra ir ļoti daudz plakātu. Plakātu sērija ar klasiskajām fotogrāfijām melnbaltā krāsā, piemēram, Ņujorkas un Parīzes skatiem ir paplašinājusies ar tādām skaistām pilsētām kā Maiami, Losandželosa, Sanfrancisko, Kopenhāgena, Berlīne un Londona. Mums ir arī plaša melnbalto un krāsaino attēlu kolekcija no citām pilsētām. Šajā kategorijā ir pieejamas arī daudzu slavenu celtņu ilustrācijas.

Plakāti ar skaistu arhitektūru

Saprotams, kāpēc fotogrāfiem patīk fotografēt skaistas un slavenas celtnes. Mēs esam apkopojuši skaistas arhitektūras fotogrāfijas no ikvienas pasaules vietas. Vienreizējas formas, unikāli raksti, radošas konstrukcijas un brīnišķīgas krāsas. Arhitektūra pārsteidz, un tā ir lieliski piemērots motīvs foto plakātiem. Mēs izmantojam šos attēlus interjerā, lai radītu dzīvīgumu un kontrastu uz mūsu sienām. Mums ir fotogrāfijas ar vītņu kāpnēm, mākslas darbiem, slavenām celtnēm, dzelzceļa stacijām, tiltiem, ceļiem un daudzām citām vietām. Atrodiet sev iecienītāko Gallerix.