Šodien plakātiem atlaide līdz 30%
Derīga pirkumiem vismaz 39 € vērtībā.
Filtru izvēle
Aizvērt
Izmantot filtrus
Krāsa
Virziens
Šķirošana
Izmantot filtrus
Senatnīgie plakāti  Plakāti
Jums piedāvā Gallerix
Senatnīgie / Retro

Senatnīgie plakāti

Mūsu senatnīgo plakātu kolekcija aizvedīs jūs ceļojumā laikā, kur pagātne kļūst par tagadni. Pagātnes skaistās formas, krāsas un stili mums rada nostalģisku sajūtu, ko var lieliski apvienot ar jūsu mājokļa moderno interjeru. Iedvesmojieties!

Senatnīgie un retro plakāti


Senatnīgie plakāti tiešsaistē

Piešķiriet savam mājoklim retro noskaņu un atcerieties zelta laikus ar klasiskiem senatnīgiem plakātiem. Senatnīgie plakāti ir populāra kategorija, kurā ir neticami daudz retro attēlu. Senatnīgie plakāti mūs aizved atpakaļ uz laiku, kas bija vairāk veltīts ģimenei un optimismam par nākotni, sniedzot mums nostalģisku un aizkustinošu sajūtu. Novietojiet šos retro plakātus pie dzīvojamās istabas sienas, gaitenī, guļamistabā vai ofisā un izbaudiet izgājušo laiku sajūtu.

Dekorējiet ar senatnīgajiem plakātiem

Mēs piedāvājam plašu senatnīgo plakātu klāstu ar daudziem dažādiem iedvesmojošiem retro motīviem, no kuriem izvēlēties. Mūsu senatnīgo plakātu krāsu līdzsvars un krāsu kodējums rada veco laiku sajūtu. Ar šiem plakātiem mēs varam atskatīties uz pagātnes dizainu, modi un frizūrām. Novietojiet šos plakātus dzīvojamā istabā, gaitenī vai guļamistabā.

Retro plakāti

Pēdējā laikā retro interjera stils ar retro plakātiem pie sienām ir kļuvis par ļoti spēcīgu tendenci. Senatnīgie un retro plakāti ar skaistām fotogrāfijām, kurās redzams vecs automobilis, kristāla glāzes, vinila plašu atskaņotājs, klasiskās skrituļslidas vai kāds vecs instruments, lieliski papildina pat modernu galerijas sienu. Retro plakāti, ko iedvesmojušas agrākās tendences, liek mums atcerēties skaisto veco laiku stilu.

Senatnīgo plakātu vēsture

Vārds “vintage” jeb senatnīgs cēlies no latīņu valodas, un burtiski nozīmē vīna raža, apzīmējot vīnu, kas ražots tajā pašā gadā. Vēlāk vārda nozīme mainījās, un to sāka lietot, lai norādītu uz vecāku, kvalitatīvāku vīnu vai vīnu, kas ražots attiecīgajā gadā. Mūsdienās šo vārdu bieži lieto, lai apzīmētu modi, automašīnas, grāmatas, mūziku un filmas. Tāpēc dažas no šīm lietām ir diezgan bieži sastopami motīvi mūsu senatnīgajos plakātos.