Šodien plakātiem atlaide līdz 30%
Derīga pirkumiem vismaz 39 € vērtībā.
Filtru izvēle
Aizvērt
Izmantot filtrus
Krāsa
Virziens
Šķirošana
Izmantot filtrus
Mākslas gleznas Plakāti
Jums piedāvā Gallerix
Pazīstami mākslinieki

Mākslas gleznas

Šajā lapā esam apkopojuši visus savus plakātus ar mākslu, ko iedvesmojuši slaveni mākslinieki. Šeit jūs atradīsiet gleznas un ilustrācijas, kuru iedvesma ir cita starpā no Pola Klī, Kloda Monē, Anrī Matisa, Katsušikas Hokusai un Pablo Pikaso.

Gleznas un plakāti ar mākslu


Iegādājieties mākslas gleznas un mākslas plakātus

Ja vēlaties iegādāties mākslas gleznas, jums vajadzētu apmeklēt Gallerix.lv. Gallerix jūs atradīsiet plašu mākslas gleznu klāstu ar motīviem, kurus iedvesmojuši tādi slaveni mākslinieki kā Anrī Matiss, Pablo Pikaso, Klods Monē, Pols Klijs un Viljams Moriss. Mākslas gleznas dod vietu interpretācijai tā, kā to nedara neviena cita plakātu kategorija, un mākslas gleznai ir unikāla izteiksme, kas padara to īpaši piemērotu liela formāta izkāršanai. Mūsu mākslas gleznas veido mūsu pašu ilustratori, kā arī pazīstami mākslinieki un karikatūristi.

Mākslas gleznas dažādos formātos

Mūsu mākslas gleznas ir pieejamas četros dažādos izmēros. 21x30, 30x40, 50x70 un 70x100 cm, kas ir lielākais formāts. Ja vēlaties ierāmēt savu gleznu, mums ir augstas kvalitātes attēlu rāmji melnā, baltā un ozola krāsā. Visi rāmji tiek piegādāti ar kristāldzidru organisko stiklu. Mēs drukājam savas mākslas gleznas uz augstākās kvalitātes 200 gramu matēta papīra no Francijas papīrfabrikas Clairefontaine. Papīram ir vides sertifikāts FSC un ražošanas Swan/EU Ecolabel.