Šodien plakātiem atlaide līdz 30%
Derīga pirkumiem vismaz 39 € vērtībā.
Filtru izvēle
Aizvērt
Izmantot filtrus
Krāsa
Virziens
Šķirošana
Izmantot filtrus
Yayoi Kusama plakāti Plakāti
Jums piedāvā Gallerix
Yayoi Kusama

Yayoi Kusama plakāti

Plakāti ar motīviem, kuru pamatā ir japāņu mākslinieces Jajojas Kusamas māksla, kura ir pazīstama ar savu unikālo un radošo izpausmi. Viņa savu darbu veidošanā bieži izmanto punktus un unikālus rakstus, kas viņu padarījis par vienu no atpazīstamākajām māksliniecēm pasaulē. Kusamai ir bijusi liela ietekme uz moderno mākslu, īpaši pēdējās desmitgadēs, un tā ir pazīstama ar saviem novatoriskajiem un iedvesmojošajiem darbiem.

Yayoi Kusama plakāti


Plakāti ar motīviem, kuru pamatā ir Yayoia Kusamas māksla

Yayoi Kusama dzimis 1929. gada 22. martā Matsumoto, Japānā. Viņa ir viena no ietekmīgākajām mūsu laika māksliniecēm. Viņas mākslas darbi ir unikāli un iedvesmojuši daudzus citus māksliniekus. Viņa ir pazīstama ar saviem daudzajiem dažādu veidu mākslas darbiem, tostarp instalācijām, gleznām, skulptūrām un performances mākslu. Kusamas mākslas darbi ir pazīstami ar identitātes, piederības un iekšējo konfliktu tēmu izpēti. Viņas stils ir ļoti personisks un ir pazīstams ar lielu daudzumu krāsu, formu un audumu izmantošanu. Daudziem viņas darbiem ir spēcīga vizuāla ietekme ar krāsainiem rakstiem, abstraktām formām un detaļu pārpilnību. Kusama ir guvusi lielus panākumus un saņēmusi daudzas balvas, tostarp 1993. gada Venēcijas biennāles Zelta lauvas balvu.

Mākslinieks Yayoi Kusama

Yayoi Kusama mākslinieciskums aptver daudzus dažādus medijus, tostarp glezniecību, tēlniecību, filmas un fotogrāfiju. Viņa savu darbu veidošanā bieži izmanto punktus un rakstus, kas viņu ir padarījis par vienu no atpazīstamākajām māksliniecēm pasaulē. Kusamai ir bijusi liela ietekme uz moderno mākslu, īpaši pēdējās desmitgadēs, un tā ir pazīstama ar saviem novatoriskajiem un iedvesmojošajiem darbiem. Viņas darbi ir izstādīti muzejos un galerijās visā pasaulē, kā arī ir bijuši daļa no daudzu mākslas instalāciju fona. Kusama ir arī sarakstījusi vairākas grāmatas un radījusi daudzas skulptūras, kas viņu padarījusi par vienu no pasaulē atzītākajām un slavenākajām māksliniecēm.