Šodien plakātiem atlaide līdz 30%
Derīga pirkumiem vismaz 39 € vērtībā.
Filtru izvēle
Aizvērt
Izmantot filtrus
Krāsa
Virziens
Šķirošana
Izmantot filtrus
Jums piedāvā Gallerix
Skaisti otas triepieni

Akvarelis

Akvareļu glezniecība ir mākslas veids, kas izceļas ar caurspīdīgumu un vieglumu. Šis paņēmiens ietver akvareļu krāsu izmantošanu, kas ir ūdenī izšķīdināti pigmenti, kas tiek uzklāti uz īpaša papīra, kas ir pietiekami blīvs un absorbējošs, lai apstrādātu ūdens daudzumu. Akvareļu gleznas raksturo spēja uztvert gaismu un radīt viegluma un īslaicīguma sajūtu, padarot tehniku ​​īpaši piemērotu atmosfēras efektu, piemēram, miglas, debesu un atspulgu uz ūdens radīšanai.

Plakāti ar akvareļu gleznām un akvareļu krāsu


Akvarelis ar slāņiem uz slāņiem

Mākslinieki akvareļus augstu vērtē tā ātri žūstošo īpašību dēļ un spēju radīt toņu gammu, regulējot ūdens daudzumu. Strādājot ar slāni pēc slāņa, mākslinieks var veidot krāsas intensitāti un dziļumu, lai gan katrs atsevišķais slānis paliek salīdzinoši caurspīdīgs. Šim paņēmienam ir vajadzīgas noteiktas prasmes un kontrole, jo akvareļkrāsas plūstošā rakstura dēļ to var būt grūti labot, ja tiek pieļautas kļūdas.

Mūsdienu akvareļu gleznas

Akvareļi ir izmantoti visā vēsturē, sākot no smalkiem kaligrāfijas darbiem līdz ainavu glezniecībai un portretiem, un joprojām ir populāri mākslinieku vidū, pateicoties to pārnesamībai un unikālajam skaistumam, ko tie var radīt. Akvareļu glezniecība piedāvā tūlītēju un spontanitātes sajūtu, ko var būt grūti sasniegt ar necaurredzamākām glezniecības metodēm, un tās pabeigtie darbi var izstarot svaiguma un dzīvīguma sajūtu, kas ir dziļi pievilcīga.