Šodien plakātiem atlaide līdz 30%
Derīga pirkumiem vismaz 39 € vērtībā.
Filtru izvēle
Aizvērt
Izmantot filtrus
Krāsa
Virziens
Šķirošana
Izmantot filtrus
Plakāti
Plakāti vietnē Gallerix
Plakāti visām istabām

Plakāti

Gallerix varat tiešsaistē pasūtīt plakātus, kas piedāvā kaut ko katrai mājai un stilam. Ar stilīgiem plakātiem jūs veidojat personisku stilu un paceliet sajūtu savās mājās. Mēs vienmēr sekojam jaunākajām interjera dizaina un mākslas tendencēm un katru nedēļu izlaižam jaunumus ar atlasītiem plakātu motīviem. Ļaujieties iedvesmot un atklāt jaunākās tendences. Mēs vienmēr piedāvājam ātras piegādes un zemas cenas. Laipni lūdzam Gallerix!

Pērciet plakātus tiešsaistē


Pilna plakātu kolekcija tiešsaistē

Gallerix jūs atradīsiet pilnu tiešsaistes plakātu kolekciju un kaut ko ikvienai gaumei un interjeram. Mēs apkopojam labāko no mākslas un dizaina un padarām to pieejamu ikvienam. Modernai mākslai un stilīgiem tiešsaistes plakātiem nav jābūt dārgai un nepieejamai. Mūsu tiešsaistes veikals piedāvā plašu sienas mākslas un plakātu kolekciju ikviena stila piekritējam – no mierīgiem un skaistiem dabas motīviem un iespaidīgiem pilsētu dizainiem līdz krāsainiem vai melnbaltiem abstraktās mākslas plakātiem. Mūsu kolekcija ir bagāta ar stilistiskajām variācijām un mēs gūstam iedvesmu no skandināvu dizaina minimālisma un vienkāršuma. Neatkarīgi no tā, vai jūsu interjers ir tumšs un mājīgs, vai gaišs ar plašām telpām, mūsu plašā mākslas kolekcija to papildinās ar motīviem pēc jūsu izvēles. Izvēlieties kādu no mūsu jaunā skandināvu dizaina vai modernā dizaina tēmām vai plakātus no tādām kategorijām kā botānika, daba, grafiskā māksla, fotomāksla, bērnu plakāti un modes plakāti.

Iegādājieties moderni plakātus

Ja vēlaties iegādāties plakātus tiešsaistē, apmeklējiet Gallerix.lv. Gallerix atradīsi plašu plakātu un rāmju klāstu, kas piemēroti visu veidu telpām un stilam. Izvēlieties ierakstus tādās kategorijās kā abstrakts, botāniskais, dzīvnieku, melnbaltais, virtuves tāfeles, teksta dēļi, dabas vai bērnu tāfeles.

Plakāti ikvienai telpai

Mēs piedāvājam plašu un pieejamu plakātu un izdruku klāstu, kas kopā ar augstākās kvalitātes rāmjiem sniegs jums iespēju izveidot tieši jūsu stilam piemērotāko galerijas sienu. Gallerix jūs atradīsiet daudz un dažādus stilīgus plakātus. Atrodiet savus favorītus un kombinējiet plakātus no dažādām kategorijām, lai izveidotu unikālu galerijas sienu. Mēs piedāvājam modernus un stilīgus plakātus visām gaumēm, sākot ar ģeometrisku minimālismu, un melnbaltiem plakātiem līdz dzīvīgiem un uzmanību piesaistošiem plakātiem ar dzīvnieku un dabas motīviem. Aplūkojiet stilīgus plakātus kategorijā Pilsēta un arhitektūra ar tādiem motīviem kā Ņujorka, Parīze vai Stokholma. Visus plakātus var ierāmēt kādā no mūsu melnās, baltās vai ozolkoka apdares rāmjiem.

Pārdotākie plakāti, modernie plakāti un jaunumi

Neatkarīgi no tā, vai precīzi zināt, kurus plakātus meklējat, vai tikai meklējat iedvesmu, īstā atrašanai vajadzētu būt vienkāršai. Mēs esam sadalījuši savus dizaina plakātus kategorijās, populārākajos sarakstos un tēmās, lai jūs varētu viegli atrast mūsu plakātu klāstu. Jaunumu sarakstā atradīsiet jaunākos saņemtos motīvus, bestselleru sarakstā ir mūsu populārākie plakāti, savukārt sarakstā Trendy mūsu pašu dizaineri un ilustratori apkopo šīs sezonas modernākos motīvus. Vai meklējat īpašu plakāta motīvu? Varat meklēt pēc nosaukuma, motīva un kategorijām, un, ja vēlaties redzēt plakātus noteiktā krāsā vai noteiktā formātā, piemēram, ainavā vai portretā, varat izmantot mūsu filtra funkciju.

Pasūtiet plakātus tiešsaistē

Pasūtot no Gallerix, jūs saņemat augstākās kvalitātes plakātus un izdrukas. Drukājam uz novecojoša 200 gramu bieza papīra ar matētu un ekskluzīvu virsmu. Papīrs nāk no Francijas papīrfabrikas Clairefontaine. Mūsu plakāti ir pieejami četros dažādos izmēros:

  • 21x30 cm
  • 30x40 cm
  • 50x70 cm
  • 70x100 cm
Mēs iepakojam īpaši izturīgās caurulēs un lakotās kastēs ar īpaši triecienizturīgu kvalitāti, lai nodrošinātu drošu piegādi jums kā klientam. Mēs arī noteikti piedāvājam ātru piegādi. Kasē ērti un droši norēķināties ar Klarna, kas piedāvā gan karšu, gan rēķinu, gan tiešo maksājumu. Iegādājieties savus plakātus un rāmjus no mums Gallerix.

Mūsu papīrs

  • 200 gram / m2
  • Biezs papīrs
  • Izturība pret vecumu
  • FSC sertificēts
Atbildība pret vidi

Izvēloties iegādāties plakātus no mums, mēs uzņemamies kopīgu atbildību par vidi un mūsu dabu. Mūsu drukas darbnīca ir ekoloģiski sertificēta un tai ir Swan ekomarķējuma sertifikāts tīrākai ražošanai, un mēs izmantojam vietēji iegūtu elektroenerģiju. Ar organizācijas OneTreePlanted starpniecību mēs stādām jaunus kokus. Tie attīra gaisu, ko elpojam, un ražo jaunu skābekli. Katra koka vietā, ko izmantojam mūsu plakātu ražošanā, mēs stādām divus jaunus kokus. Tā mēs nodrošinām ilgtspējīgu ražošanu gan šodien, gan nākotnē.

Klientu apkalpošana

Ja jums ir kādi jautājumi par mūsu plakātiem vai jūsu pasūtījumu, lūdzu, sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanu. Mēs parasti atbildam tajā pašā dienā un vienmēr 24 stundu laikā brīvdienās. Jūs varat sazināties ar klientu apkalpošanu, rakstot e-pastu vai aizpildot veidlapu tīmekļa vietnē.