Šodien plakātiem atlaide līdz 30%
Derīga pirkumiem vismaz 39 € vērtībā.
Jums piedāvā Gallerix
Skaistākais mākslas darbs
Jūsu bērna piedzimšana
1:1 jūsu bērna mērogā
Vairāki stili un krāsas
Original #2

Artistic sketch

no. 39,00 € 59,00 €
Sāc šeit
Original #1

Artistic sketch

Original #2

Artistic sketch

Coal #1

Artistic sketch

Coal #2

Artistic sketch

Contour #1

Artistic sketch

Contour #2

Artistic sketch

Carbon #1

Artistic sketch

Carbon #2

Artistic sketch

Carrara #1

Artistic sketch

Carrara #2

Artistic sketch

Blanket

Artistic sketch

Sweetheart

Artistic sketch

Sanna Wieslander

Jaunums! Atklājiet mūsu jaunās skices "Cuddle" un "Sweet Dreams", kuras ilustrējusi Sanna Wieslander.

Lasiet vēl Lasiet vēl
Cuddle

Sannas Vīslanderes ilustrācija

Sweet Dreams

Sannas Vīslanderes ilustrācija

Footprints

Artistic sketch

Teddy

Artistic sketch

Dzimšanas plakāti


Dzimšanas plakāts

Radiet mākslu no skaistākās lietas, kas jums ir un godiniet jūsu bērna piedzimšanu ar unikālu dzimšanas plakātu. Personisks dzimšanas plakāts no Gallerix ir gan mākslas darbs, gan skaists atgādinājums par to, cik mazs bija jūsu bērns piedzimšanas brīdī.

Radiet jūsu unikālo dzimšanas plakātu

Izvēlieties, kura no mūsu skaistajām dzimšanas plakāta ilustrācijām atspoguļos jūsu bērnu piedzimšanas brīdī. Radiet jūsu unikālo dzimšanas plakātu, izvēloties rāmi, teksta saturu, dzimšanas datus un krāsu. Pievienojot mazuļa garumu dzimšanas brīdī, skicei mainīsim izmēru, un tā tiks nodrukāta mērogā 1:1, atbilstoši patiesajam izmēram. Visiem dzimšanas plakātiem ir viens izmērs - 50x70 cm. Kopā ar bērna vārdu varat pievienot arī dzimšanas laiku, datumu, svaru un personisku sveicienu, padarot dzimšanas plakātu unikālu. Personisks apsveikums būs laba dāvana, ja dzimšanas plakāts tiek uzdāvināts kristībās vai dzimšanas dienā. To pašu teksta rindu var izmantot arī jebkuram citam pielāgojamam tekstam. Varat pievienot pilsētu un slimnīcu, kurā bērns ir dzimis. Iespējas ir bezgalīgas, un izvēle ir jūsu!

Unikāla māksla

Mūsu dzimšanas plakāti ir unikāli, un tos var pasūtīt tikai Gallerix. Dzimšanas plakātu un ilustrāciju autori ir dizaineri no mūsu pašu dizaina komandas, taču dažkārt uzaicinām arī citus māksliniekus, radīt savus personīgos plakātus. Atklājiet mūsu jaunos dzimšanas plakātus “”Cuddle” un “Sweet Dreams”, kurus radījusi talantīgā ilustratore Sanna Vīslandere.

Dāvana kristībās

Dzimšanas plakāts ir lieliska dāvana ikvienam vecākam. Palutiniet sevi, vai uzdāviniet to draugiem vai ģimenes loceklim. Ikvienam, kam ir bērni un kuram patīk arī dekorēšana un dizains, patiks šī dāvana. Dzimšanas plakāts ir lieliska dāvana jaunajiem vecākiem vai kā dāvana jaundzimušā kristībās.

Mūsu papīrs

Mēs drukājam jūsu dzimšanas karti uz rūpīgi atlasīta 200 gramu matēta augstākās kvalitātes papīra no Francijas papīrfabrikas Clairefontaine. Gan papīram, gan produkcijai ir ekomarķējums, un mūsu dzimšanas plakāti ir parakstīti arī ar mūsu ar roku reljefu zīmogu, kas katram tāfelei piešķir ekskluzīvu kvalitātes zīmogu.

  • 200 grami MultiDesign
  • Biezs papīrs
  • Skaista matēta virsma
  • Ilgtspējīgs
  • FSC sertificēts

Atbildība par vidi

Mūsu bērni ir mūsu nākotne. Pasūtot dzimšanas dienas plakātu no Gallerix, jūs varat būt droši, ka mēs uzņemamies atbildību par dabu un apkārtējo vidi gan šodien, gan rīt. Mūsu produkcija ir sertificēta ilgtspējīgai ražošanai, mūsu papīram ir FSC marķējums, un mēs izmantojam vietēji iegūtu elektroenerģiju. Par katru koku, ko izmantojam savā ražošanā, mēs stādām divus jaunus kokus. Koki palīdz attīrīt gaisu, ko mēs elpojam, absorbējot oglekļa dioksīdu. Tie ražo jaunu skābekli, un to saknes satur kopā augsni, vienlaikus veicinot bioloģisko daudzveidību.